147
Valdybos pirmininko padėjėja (-as) - (verslo įmonių grupė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - didelė, šiuolaikiška, moderni, nuolat besiplečianti tarptautinė įmonių grupė, teikianti FINTECH ir IT srities paslaugas klientams Lietuvoje ir užsienyje.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Operatyviai ir efektyviai planuoti įmonių grupės valdybos pirmininko darbotvarkę;
Organizuoti pasitarimus, susirinkimus, juos protokoluoti;
Organizuoti vaizdo konferencijas su užsienyje esančiais klientais, partneriais ir grupės įmonių, veikiančių užsienyje, vadovais;
Deleguoti valdybos pirmininko užduotis įmonių vadovams ir kitiems atsakingiems darbuotojams;
Kontroliuoti įmonių vadovams skirtų užduočių vykdymo terminus ir užtikrinti savalaikės informacijos pateikimą apie jų įvykdymą;
Kontroliuoti valdybos pirmininkui pasirašyti teikiamų dokumentų teisingumą.
Reikalavimai darbuotojui
Ne mažesnė kaip 3 metų darbo verslo įmonių grupės ar didelės įmonės vadovo asistente, padėjėja, referente patirtis;
BŪTINA SĄLYGA - Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Vadovo užduočių delegavimo įmonių vadovams ir kitiems atsakingiems darbuotojams patirtis;
Vadovo skirtų užduočių vykdymo terminų kontrolės patirtis;
Greita orientacija, organizuotumas, atsparumas stresui.
Mes jums siūlome
Darbą aukštos verslo kultūros tarptautinėje įmonėje;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus;
Visas reikalingas darbo priemones;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2455 - 3306

Papildoma informacija: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4600
Galioja iki: 2024.05.11
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500