1074
Mega Baltic, UAB
Komercijos skyriaus asistentė (-as)

Darbo pobūdis:
  • Logistinių lentelių pildymas pagal klientų pateiktas formas;
  • Prekių kortelių pildymas, duomenų rinkimas ir paruošimas įvedimui į programą;
  • Įvairių ataskaitų ruošimas ir informacijos sisteminimas;
  • Sutarčių ir kitos dokumentacijos administravimas;
  • Bendravimas su įmonės klientais ir tiekėjais einamaisiais klausimais;
  • Komercijos skyriui reikalingų biuro reikmenų savalaikis užsakymas;
Reikalavimai:
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, privalumas - ekonomikos arba verslo vadybos srityje (gali būti paskutinio kurso studentas(-ė));
  • Panašaus darbo patirtis privalumas;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel) ir rašvedybos žinios;
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir pozityvumas;
  • Kruopštumas ir analitinis mąstymas.
Mes Jums siūlome:
  • Galimybę panaudoti sukauptą patirtį ir atskleisti savąjį potencialą;
  • Plėsti savo kompetencijų ribas profesiniame tobulėjime;
  • Karjeros perspektyvas įmonėje;
  • Tinkamas darbo sąlygas.
  • Draugišką ir profesionalią komandą;
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 1900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
V G
UAB Mega Baltic - įmonė užsiimanti FMCG produktų didmenine prekyba, rinkodara ir distribucija.

Įmonės tinklalapishttp://www.megabaltic.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Marketing and Communication Specialist
INIKTI, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2280
Galioja iki: 2024.05.02
Priminimo skambučių operatorius (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1400
Galioja iki: 2024.05.26
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Prekių ir paslaugų pirkimo specialistas
Infrastruktūros valdymo agentūra
Vilnius
€ 2300 – 2600
Biuro administratorė (-ius)
EKSMA Optics, UAB
Vilnius
€ 1500