439
ATSARGŲ VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

ATSARGŲ VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • prekių pardavimo ir likučių analizė, jų optimizavimas;
  • pirkimo strategijų įgyvendinimas (pirkimo, pardavimo duomenų analizė, prekių pardavimo planavimas, reagavimas į pokyčius);
  • priskirtų prekių administravimas (sunkiai parduodamų ir užsigulėjusių prekių atsiradimo priežasčių analizė, sprendimo būdų paieška);
  • rinkos stebėjimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis išsilavinimas;
  • patirtis tiekimo srityje ar panašioje veikloje;
  • puikūs darbo pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai;
  • kruopštumas, analitinis mąstymas, greita orientacija;
  • anglų kalbos mokėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!

PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS)
Peraltis, UAB
Kaunas
€ 2300 – 2700
Galioja iki: 2023.02.08
Vystymo projektų vadovas
Green Genius
Lietuva
€ 3000
Galioja iki: 2023.02.09
PROJEKTŲ VADOVAS (projektavimas) + Komerciniai pasiūlymai
Iremas, UAB
Kaunas
€ 2500 – 3100
Galioja iki: 2023.02.10
Pardavimo vadovas (-ė)
Transgesta, UAB
Kaunas
€ 4960
Galioja iki: 2023.02.23
Marketingo vadovas (-ė)
Svydis, UAB
Kaunas
€ 3300 – 4200
PARDAVIMO ATSTOVAS LIETUVAI