42
Oribalt Vilnius UAB
Sandėlio darbuotojas

Tarptautinė farmacinės logistikos kompanija ORIBALT

Oribalt www.Oribalt.lt – tai tarptautinė vaistų prekybos ir farmacinės logistikos įmonė sėkmingai dirbanti Baltijos šalyse jau 30 metų. Įmonė prekiauja vaistais ir medicininės paskirties prekėmis bei teikia farmacinės logistikos paslaugas.

Reikalingas Sandėlio darbuotojas dirbti Vilniuje

Oribalt ieško sandėlio darbuotojo dirbti šalia Grigiškių esančiame moderniame farmacinės logistikos sandėlyje arba įmonės filiale Vilniuje, Ugniagesių gatvėje (galima rinktis).

Darbo pobūdis

• Prekių priėmimas, išdavimas, sandėliavimas
• Prekių paruošimas prekybai
• Prekių pakavimas, paruošimas išsiuntimui/transportavimui
• Papildomi pagalbiniai darbai sandėlyje

Įmonė siūlo

Stabilią darbo vietą šalia Grigiškių esančiame moderniame farmacinės logistikos sandėlyje
• Įmonės transportą į/iš darbo vietą
• Draugišką kolektyvą
• Nuo atlikto darbo priklausantį atlyginimą bei stabilią dalį, kuri yra 1394€
• Sveikatos draudimą

Reikalavimai

• Atidumas detalėms ir orientacija į atliekamo darbo kokybę
• Punktualumas, atsakingumas ir darbštumas
• Mokėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1394

Papildoma informacija: Mokamas priedas priklausantis nuo darbo rezultatų

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Maišinės km 1C arba Ugniagesių 14

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Giedrius Gokas
+37068513759

Bendrovė „Oribalt Vilnius“ buvo įkurta 1993 m. ir ilgą laiką priklausė Suomijos kompanijai. „Oriola Oy“ – vienam iš tarptautinės korporacijos „Oriola-KD“, vystančios verslą Suomijos ir Švedijos rinkose, padalinių. 2017 m. korporacija savo verslą Baltijos šalyse pardavė Latvijoje registruotai holdingo bendrovei „Oribalt Group“. UAB „Oribalt Vilnius“, būdama viena iš „Oribalt Group“ įmonių, turi seserines kompanijas Latvijoje (Ryga) ir Estijoje (Talinas, Saue). Visos grupės kompanijos turi farmacinės veiklos licencijas, GDP, GMP ir ISO sertifikatus, valdo nuosavus sandėlius farmacijos prekių sandėliavimui, aptarnauja atitinkamų šalių sveikatos apsaugos srityje dirbančias įmones.

Farmacijos pramonės gaminių trečiųjų šalių gaminių logistika yra kertinis „Oribalt Group“ įmonių verslas. Lietuvoje šią veiklą bendrovė pradėjo 2003 m. ir šiandien tokias paslaugas teikia net keliolikai pasaulinių farmacijos kompanijų.

Vykdoma didmeninė prekyba Baltijos šalyse, vaistų mažmeninė prekyba internetu (Latvijoje) ir teikiamos nuosavų prekinių ženklų produktų (daugiausia maisto papildų) marketingo bei pardavimų paslaugos.
„Oribalt Group“ pardavimai 2021 m. buvo 65 milijonų eurų, grupės įmonėse dirbo 100 darbuotojų.

UAB „Oribalt Vilnius“ patalpos ir procesai atitinka Geros Vaistų Platinimo Praktikos (GVPP) ir Geros Vaistų Gamybos Praktikos (GVGP) reikalavimus.

Bendrovės tikslas – būti Lietuvoje bei užsienyje pripažinta didmeninio platinimo bei logistikos paslaugų tiekimo įmone, kurios produktai ir paslaugos apima visų sveikatos apsaugos sričių poreikius.

„Oribalt Vilnius“ to siekia remdamasi savo 25-erių metų patirtimi vaistų bei medicininės paskirties prekių tiekimo, paskirstymo bei logistikos srityje, kartu nuolat ieškodama pažangių verslo idėjų, naujų partnerių ir bendradarbiavimo galimybių

Įmonės tinklalapishttp://www.oribalt.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Fasavimo meistras (-ė) Pagrindinėje kulinarijos virtuvėje
RIMI LIETUVA
Vilnius
€ 1180 – 1520
Galioja iki: 2024.05.02
Sandėlininkas (-ė)
Hranipex, UAB
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2024.04.20
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius