28
Sveikatos uostas, UAB
Ergoterapeutas (-ė)

Ieškome naujo komandos nario!

Sanatorija GRADIALI ieško ERGOTERAPEUTO (ĖS)!

Darbo pobūdis:
Atlikti ergoterapijos procedūras, įvertinant ir dokumentuojant asmens veiklos tyrimo rezultatus, ir nustatant ergoterapijos poreikį bei mastą.
Sudaryti ergoterapijos planą, programą (tikslas, uždaviniai, užsiėmimų dažnis, trukmė). Parinkti ir pritaikyti ergoterapijos priemones, įvertinant jų poveikį.
Vystyti, palaikyti arba atkurti pacientų judėjimo ar kitas funkcines galimybes.
Tvarkyti medicininę dokumentaciją teisės aktų nustatyta tvarka.

Reikalavimai:

• Medicinos srities išsilavinimas.
• Turėti spaudą, kurio numeris suteikiamas LR sveikatos apsaugos ministro 2003 m. sausio 6 d. įsakymu Nr. V-1 „Dėl Specialisto spaudo numerio suteikimo ir panaikinimo taisyklių patvirtinimo“ nustatyta tvarka.
• Darbo patirtis ir kompetencija sveikatinimo srityje - privalumas.
• Įvairių rūšių masažų technikų bei kitų kūno puoselėjimo procedūrų kursų baigimo pažymėjimai.
• Pozityvumas, atsakingumas ir rezultato siekimas.
• Mokėti lietuvių k. ir anglų k./rusų k. pažengusio vartotojo B1 lygiu.
• Puikūs bendravimo bei komunikavimo įgūdžiai.
• Organizuotumas, savarankiškumas, punktualumas, pareigingumas.
• Aktyvumas, iniciatyvumas ir atsakingumas.
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Siūlome:

Išskirtinę ir tobulėti skatinančią aplinką vienoje moderniausių sanatorijų Lietuvoje.
Draugišką ir profesionalią darbo aplinką ir nuoširdžią kolegų pagalbą.
Profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes.
Konkurencingą darbo užmokestį.
Profesinio tobulėjimo mokymus, kuriuos apmoka darbdavys.
Kasmėnesinius priedus už gerus darbo rezultatus.
Puikias darbo sąlygas.
Papildomų naudų paketą: nuolaidas naudotis įmonės paslaugomis, bendrus renginius, vidinius konkursus.
Skanius pietus ir kavą su tik darbuotojams skirta nuolaida.
Galimybę nemokamai sportuoti sanatorijos sporto salėse ir lankytis baseinų ir pirčių erdvėse.
Papildomas išmokas gimus vaikučiui ar sudarius santuoką.
Darbuotojams, auginantiems 3 ir daugiau vaikų, dovanojamas kanceliarinių priemonių krepšelis Rugsėjo 1-osios dienos proga.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 922 - 1299

Vietovė

    Palanga, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Vanagupės g. 15, Palanga

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Agnė Ratkienė
+37067260643

Sanatorija Gradiali įsikūrusi gamtos prieglobstyje, pušynų apsuptyje, visai šalia Baltijos jūros. Jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras, virš 100 sveikatinimo ir grožio procedūrų, profesionalus ir kompetentingas personalas, restoranas su aukščiausia terasa visoje Palangoje ir dar daugiau! Ramybę ir išskirtinį poilsį sanatorijoje atranda kiekvienas – tiek poros ar šeimos su vaikais, tiek svečiai, mėgstantys keliauti pavieniui.

Daugiau informacijos www.gradiali.lt

Įmonės tinklalapishttp://www.gradiali.lt