46
Autošaltkalvis (-ė) (automobilių remonto dirbtuvėse) Klaipėdoje
Ecoservice, UAB

Prisijunkite prie mūsų - ieškome autošaltkalvio (-ės)!

Reikalavimai darbuotojui
Patirtis važiuoklių, oro sistemų remonte, supratimas apie hidrauliką, techninius aptarnavimus, tepimus, alyvos keitimą, automobilių registraciją ir pan.
Darbo patirtis sunkiasvorio krovininio transporto remonto srityje - privalumas.
Vairuotojo pažymėjimas C kategorija - privalumas.
Neturinčius darbo patirties - apmokysime.
Priimame ir studentus!

Darbo pobūdis

Sunkiasvorio krovininio transporto remontas ir techninis aptarnavimas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestį - nuo 900 Eur iki 1000 Eur "į rankas" + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Stiprią ir draugišką komandą.
Suteikiama žieminė darbo apranga ir kitos darbui reikalingos priemonės;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. nr. 868662709, Renatas, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1393 - 2455

Papildoma informacija: Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Minijos g. 167, Klaipėda

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Renatas Šakinis
868662709

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt