49
Ecoservice, UAB
Traktorininkas (-ė) - teritorijų priežiūros darbininkas (-ė)

Darbo pobūdis

Prisijunk prie šauniausios aplinkos tvarkymo komandos!

Darbo funkcijos:
Traktoriaus vairavimas, teritorijų priežiūros darbų vykdymas, kokybės užtikrinimas, darbas su komanda;
Žiemos metu: sniego valymas/kasimas nuo laiptų, pėsčiųjų perėjų, mišinio barstymas traktoriumi;
Pavasario/vasaros/rudens metu: esant poreikiui - šiukšlių/lapų rinkimas, susikaupusio po žiemos smėlio rinkimas, šienavimas, žolių šalinimas tarp plytelių.

Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio (nuo 7.00 iki 16.00).
Darbas Vilniuje: Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonuose.

Reikalavimai kandidatui

Darbštumas, atsakingumas, pareigingumas;
Supratimas apie technikos priežiūrą;
Traktorininko pažymėjimas (TR1, TR2, SM);
B kategorija būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestį - nuo 950 iki 1400 eur atskaičius mokesčius (į rankas);
Draugišką kolektyvą;
Visas būtinas apsaugos priemones ir darbo aprangą;
Stabilų, ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
Papildomas atostogų dienas;

Susidomėjus kandidatus kviečiame skambinti tel. nr. 861815234 (Aleksandr) arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1475 - 2280

Papildoma informacija: Atlyginimas - nuo 950 iki 1400 eurų "į rankas".

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt