29
Teritorijų priežiūros brigadininkas (-ė)
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Prisijunkite prie mūsų! Ieškome žmogaus, galinčio dirbti mobilioje komandoje prižiūrint Vilniaus miesto teritorijas.

Jums reikės:
Dirbti kartu su komanda ir ją prižiūrėti;
Koordinuoti ir tinkamai organizuoti teritorijų priežiūros komandos darbą;
Kartu atlikti teritorijų priežiūros darbus skirtingais metų laikais: žiemą - sniego valymas ir kasimas nuo laiptų, pėsčiųjų perėjų, viešojo transporto stotelių, druskos barstymas,
pavasarį/vasarą/rudenį - šiukšlių, lapų rinkimas, šienavimas, susikaupuso smėlio arba žolelių rinkimas bei šalinimas.

Darbas Vilniuje - Lazdynų mikrorajone.

Reikalavimai kandidatui

Mums pakeliui, jei esate darbštus (-i), atsakingas (-a) ir pareigingas (-a).

Tikimės, kad turite patirties su tokiais smulkiaisiais prietaisais kaip trimeris, raideris, motoblokas, robotas šienavimui ir pan.

Įmonė siūlo

Stabilų ir ilgalaikį darbą bei visas socialines garantijas;
Draugišką ir stiprią komandą, kurioje visuomet bus gera nuotaika;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Suteiksime visus reikalingus darbo rūbus kiekvienam metų laikui bei avalynę;
Atlyginimą nuo 950 iki 1300 eurų "į rankas" ir galimybę užsidirbti priedus. Atlyginimas yra orientacinis ir gali būti perskaičiuojamas priklausomai nuo kandidato kompetencijos ir patirties, galutinis darbo užmokestis bus aptartas darbo pokalbio metu;
Prisijunk prie mūsų - laukiame tavęs!

Susidomėjus kandidatus kviečiame skambinti tel. nr. +37061154274 (Erik) arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1476 - 2104

Papildoma informacija: Atlyginimas - nuo 950 iki 1300 eurų "į rankas", suteikiame galimybę užsidirbti priedus.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt