500
Elektros rinkos operacijų ir paslaugų skyriaus vadovas (-ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• 5 Aukštasis universitetinis (arba jam prilygstantis) išsilavinimas energetikos, ekonomikos, fizikos arba fundamentaliųjų mokslų srityse;
• 5 metų darbo patirtis procesų kūrimo, įgyvendinimo ir vystymo vadovaujant skyriui ar komandai;
• 2 metų vadovavimo patirtis;
• Komunikabilumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą, derybiniai įgūdžiai, iniciatyvumas;
• Patirtis standartizuojant bei diegiant automatizuotus veiklos procesus informacinėse sistemose (IT verslo analitiko žinios būtų privalumas);
• Patirtis dalyvaujant projektų įgyvendinime (suprasti projektų valdymo procesus bei įgyvendinimą (dalyvavimas tarptautiniuose projektuose būtų privalumas);
• Puikūs darbo su MS Office įgūdžiai;
• Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Darbo aprašymas

Šiuo metu, prie Sistemos valdymo departamento, Rinkos operacijų ir paslaugų skyriaus, kviečiame prisijungti – vadovą (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už skyriaus strateginių tikslų kūrimą, įgyvendinimą bei vystymą, 2 grupių koordinavimą, užtikrinant elektros rinkos operacijų veikimą bei balansavimo paslaugų įsigijimą Lietuvos, Baltijos regiono mastu.

• Aktyvus dalyvavimas LITGRID AB teikiamų paslaugų (elektros rinkos balansavimas, perdavimas, kilmės garantijų išdavimas ar panaikinimas) kūrime, vykdyme ir vystyme;
• Būti bendrovės ambasadoriumi (-e), savo srities ekspertu (-e), tarptautinėse darbo grupėse, komitetuose, projektuose bei santykiuose su išorės klientais ir susijusiomis šalimis;
• Glaudus bendradarbiavimas su suinteresuotomis šalimis;
• Užtikrinti skyriaus strateginių tikslų įgyvendinimą bei dalyvauti jų kūrimo procese;
• Užtikrinti skyriaus procesų efektyvumą bei valdymą;
• Koordinuoti ir palaikyti savalaikes bei kokybiškas Rinkos paslaugų planavimo ir Rinkos ir perdavimo paslaugų apskaitos grupių operatyvines veiklas;
• Užtikrinti grupių procesų kokybišką vykdymą, kontrolę bei plėtrą;
• Vadovauti 14 savo srities entuziastų komandai: formuojant strategiją, ugdant komandą, vykdant ir užtikrinant komandos projektų savalaikį įgyvendinimą.

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

• Atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• Savirealizacijos ir augimo galimybes, mokymus;
• Sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
• Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• Darbo užmokestį nuo 4200 EUR iki 5500 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
• Finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4200 - 5500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g., Vilnius, 05131 Vilniaus m. sav., Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Teams MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau kaip 370 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

„Litgrid“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė. Esame atviri visiems (-oms) kandidatams (-ėms), nediskriminuodami jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti www.litgrid.eu skiltyje „Litgrid žmonės” (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470https://www.litgrid.eu)

Prisijunk prie mūsų komandos!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Projektų vadovas (-ė)
EPSO-G įmonių grupė
Vilnius
€ 3700 – 4300
Galioja iki: 2024.05.02
Darnaus judumo ir paslaugos vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 3600 – 5400
Galioja iki: 2024.05.07
Vykdantysis Direktorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4200 – 6600
Galioja iki: 2024.05.09
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB