38
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (EKSPORTO RINKOS)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Mūsų klientė – kompanija, sukaupusi didelę patirtį ir išsikovojusi modernios moteriškų drabužių bei sportinės aprangos gamintojos, užtikrinančios itin aukštą gaminių kokybę, vardą. Bendradarbiaudama su garsiomis pasaulio drabužių kompanijomis Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Skandinavijos ir V. Europos šalyse, daugiau nei 95% produkcijos eksportuoja.
Šiuo metu kompanija į savo komandą Alytuje kviečia

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĄ

Darbo pobūdis:
- nuolatinis santykių palaikymas su esamais kompanijos eksporto klientais (didžioji dalis - Skandinavijos šalyse);
- esamų klientų konsultavimas vykdomų projektų techniniais bei technologiniais klausimais;
- klientų poreikių analizė,
- operatyvus ir sklandus bendravimas su kompanijos gamybos / pirkimų ir kt. skyriais;
- klientų užsakymų koordinavimas
- smulkių priedų gaminamoms kolekcijoms pirkimai;
- pardavimų dokumentacijos ruošimas;
- logistikos organizavimas.

Reikalavimai kandidatui:
- didesnė nei 2 m. pardavimų / eksporto / klientų aptarnavimo patirtis;
- aktyvumas ir iniciatyvumas;
- anglų k. mokėjimas (ir rašyti, ir kalbėti);
- puikūs bendravimo ir planavimo įgūdžiai;
- stipri orientacija į rezultatą;
- organizaciniai gebėjimai.

Kompanija siūlo:
- įdomų, itin dinamišką darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
- darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve, kuris padės pažinti tekstilės pasaulį;
- darbo užmokestis darbo pradžioje orientaciniai 1100-1200 Eur (atskaičius mokesčius), vėliau prisidės priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Laukiame Jūsų CV su nuoroda "Eksporto klientų vadybininkas“.

Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900

Vietovė

    Alytus, Alytaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+370 652 77181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt