46
Alytaus šilumos tinklai, UAB
SKOLŲ PREVENCIJOS SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo pobūdis

  • Ikiteisminis skolų išieškojimas (bendravimas su klientu telefonu ir elektroniniu paštu įsiskolinimų nevykdymo/netinkamo vykdymo klausimais);
  • Kliento konsultavimas dėl įsiskolinimo atsiradimo priežasčių bei tinkamo įsipareigojimo vykdymo;
  • Teisminis skolų išieškojimas (procesinių dokumentų rengimas, Bendrovės atstovavimas teismuose;
  • Bendrovės interesų užtikrinimas vykdymo procese (bendravimas su antstoliais, notarais, reikalingų dokumentų rengimas, vykdymo procesų koordinavimas ir užtikrinimas);
  • Skolų analizė ir ataskaitų rengimas;
  • Strategijų, susijusių su Bendrovės skolų išieškojimo politika, įgyvendinimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (teisės / ekonomikos srities – privalumas);
  • Patirtis skolų išieškojime;
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Mokėjimas savarankiškai planuoti savo veiklą;
  • Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • Mokėjimas dirbti komandoje;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, analitinis mąstymas;
  • Orientacija į rezultatą.

Mes siūlome:

  • Terminuotą darbo sutartį;
  • Mokymus ir profesinį augimą;
  • Darbo aplinką paremtą profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
  • Papildomas naudas pagal galiojančią kolektyvinę sutartį.

Gyvenimo aprašymo lauksime su nuoroda „Skolų prevencijos specialistas (-ė)“.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1400

Papildoma informacija: Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties.

Vietovė

    Alytus, Alytaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 2100 – 2450
Galioja iki: 2024.04.27
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Galioja iki: 2024.04.26
Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje
PZU Lietuva gyvybės draudimas