103
Projektų inžinierius
ORLEN Lietuva, AB

Darbo aprašymas:

• dalyvauti investicinio projekto inicijavimo, vystymo, vykdymo veikloje;
• organizuoti investicinio projekto įgyvendinimui reikalingų pirkimų proceso techninių ir organizacinių dokumentų rengimą, derinimą / įvertinimą;
• bendradarbiauti su projektavimo darbų rangovais ir spręsti projektavimo metu iškylančius techninius klausimus;
• spręsti statybos metu iškylančius techninius klausimus;
• dalyvauti užbaigiant projektą: organizuoti paleidimo / derinimo darbus, parengti reikalingą dokumentaciją, kontroliuoti defektų šalinimą ir kt.
• vadovautis techninės įrangos projektavimo standartais, specifikacijomis, statybų normatyviniais dokumentais.

Siūlome:

• mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 2524 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);
• platų papildomų naudų paketą:
- nemokamas pervežimas autobusu į darbą / iš darbo (Mažeikiai – Juodeikiai – Mažeikiai);
- gyvybės draudimas;
- sveikatos draudimas;
- darbdavio mokamos įmokos į darbuotojų pensinio kaupimo fondą;
- papildomos atostogų dienos;
- metinė priemoka už bendrovės veiklos rezultatus;
- sportiniai renginiai (turnyrai) darbuotojams;
- kalėdiniai/ vasaros renginiai darbuotojams ir jų šeimos nariams;
- darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimas;
- galimybė derinti darbą su studijomis;
- didelės vidinės karjeros galimybės;
- mokymai;
- nuolaidų kortelės degalinėse; prekybos, paslaugų įmonėse ir kitos papildomos naudos.

Reikalavimai:

• aukštasis techninis ar susijusios srities inžinerijos išsilavinimas, universitetinis išsilavinimas - būtų privalumas.
• gerai mokėti lietuvių kalbą; mokėti anglų kalbą ir gebėti vartoti profesinėje srityje;
• gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti;
• gebėti skaityti techninius brėžinius ar panašaus pobūdžio dokumentaciją;
• turėti bendras žinias apie techninės įrangos projektavimo standartus, statybų normatyvinių dokumentų pagrindus;
• mokėti sisteminti ir analizuoti gautą informaciją;
• gebėti dirbti komandoje;
• darbo su kompiuteriu įgūdžiai (MS Office privalomai).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1733 - 2524

Papildoma informacija: (Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamoji darbo užmokesčio dalis (iki 15 %) ir platus papildomų naudų paketas.

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių g. 75, Juodeikiai

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
861620542

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt