58
Duomenų ekspertas (-ė) analitikas (-ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis išsilavinimas (technologijos mokslų ar tiksliųjų mokslų srities) arba nebaigtos studijos turint papildomus srities kvalifikacinius sertifikatus;
• darbo patirtis su BI analitikos įrankiais (PowerBI, Tableau, QlikSense), sudarant duomenų modelius, transformuojant duomenų rinkinius bei kuriant ataskaitas;
• gebėjimas analizuoti duomenys rašant SQL užklausas;
• orientacija į rezultatus;
• analitinis mąstymas, organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas, informacijos sisteminimas;
• geras anglų kalbos mokėjimas;
• nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Privalumai:

• darbo patirtis su duomenų sandėliais, duomenų modeliavimu (StarSchema, Kimball ir pan.);
• ETL procesų vystymo patirtis (SSIS, Talend, Alteryx ir pan.);
• Git ar kitų versijavimo valdymo sistemų patirtis;
• patirtis su duomenų mainų valdymo platformomis;
• elektros energetikos sistemos veikimo principų išmanymas;
• Agile išmanymas.

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Skaitmeninės plėtros centro komandos kviečiame prisijungti: Duomenų ekspertą (-ę) analitiką (-ę)

• Bendrovės duomenų analitikos poreikių išgryninimas, analizė, įvertinimas;
• duomenų modelių sudarymas bei įgyvendinimas;
• duomenų sandėlių modifikavimas ir palaikymas;
• duomenų rinkinių transformavimo, optimizavimo, praturtinimo funkcijų pagal duomenų saugumo ir kokybės taisykles įgyvendinimas;
• dalyvavimas projektinėje veikloje susijusioje su duomenų valdymu;
• techninės dokumentacijos rengimas;
• bendradarbiavimas su bendrovės padalinių ir IT komandomis.

Papildoma informacija

Jei esi pasirengęs (-usi) kurti Lietuvos energetikos ateitį kartu laukiame tavo CV.

Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam (-ai) komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla.

• galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
• iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
• platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;
• puikias darbo sąlygas bei lankstų darbo grafiką;
• sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas;
• darbo užmokestį nuo 2700 EUR iki 3400 EUR (su mokesčiais), ir finansinis skatinimas pagal bendrovėje galiojančią tvarką, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2700 - 3400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, 05131 Vilnius, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Edita Šimanec
+37069760727

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau kaip 370 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

„Litgrid“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė. Esame atviri visiems (-oms) kandidatams (-ėms), nediskriminuodami jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti www.litgrid.eu skiltyje „Litgrid žmonės” (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470https://www.litgrid.eu)

Prisijunk prie mūsų komandos!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu