34
Amber team, UAB
Teisininkas (-ė) (viešųjų pirkimų klausimais)

Darbo pobūdis

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.
Šiuo metu prie savo energingos komandos kviečiame prisijungti Teisininką (viešųjų pirkimų klausimais).

Mūsų komandoje Tu:
- planuosi viešuosius pirkimus, skaičiuosi jų vertes bei prižiūrėsi pirkimų plano vykdymą;
- rengsi teisės aktų, sutarčių, pirkimų ir kitų dokumentų projektus, susijusius su viešųjų pirkimų įgyvendinimu ir vykdymu;
- nagrinėsi bei rengsi atsakymų projektus atsakant į pirkimų metu gautas pretenzijas bei paklausimus, teiksi teisines konsultacijas, rekomendacijas ir išvadas;
- konsultuosi darbuotojus viešųjų pirkimų klausimais;
- rengsi viešųjų pirkimų ataskaitas;
- vykdyti kitas su viešųjų pirkimų kontrole ir priežiūra susijusias funkcijas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
- esi įgijęs (-usi) socialinių mokslų studijų srities teisės krypties aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;
- turi ne mažesnę nei 1 (vienerių) metų darbo patirtį viešųjų pirkimų srityje;
- esi susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos tarptautinėmis sutartimis, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, susijusiais su viešųjų pirkimų reglamentavimu;
- išmanai teisės aktų ir kitų dokumentų, susijusių su viešaisiais pirkimais, rengimo taisykles;
- gebi surasti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir ją panaudoti rengiant išvadas ir pasiūlymus.

Taip pat mums labai svarbu, kad Tu:
- esi savarankiškas (-a) ir moki dirbti komandoje;
- esi atsakingas (-a) ir nori tobulėti bei mokytis;
- esi komunikabilus (-i) ir nestokoji pozityvumo.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
- galimybę prisidėti planuojant ir kuriant visuomenės sveikatos stiprinimą;
- motyvuojančią atlygio ir kitų priemonių sistemą;
- kursus ir mokymus, padedančius tobulinti profesinius įgūdžius;
- darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1520 - 1991

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vaida Bortelienė
+37067117467

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje. Amber staff įkurta 2012m. Tais pačiais metais duris atvėrė biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, taip užtikrinant mūsų paslaugų teikimo galimybes visoje Lietuvoje.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300