89
Nekilnojamo turto plėtros projektų vadovas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - viena didžiausių įmonių grupių, vykdanti investicinius nekilnojamo turto projektus Lietuvoje ir užsienyje.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Naujų NT objektų - žemės sklypų, pastatų paieška, jų plėtros galimybių analizė ir įsigijimo organizavimas;
Planuojamo įsigyti žemės sklypo komerciškai naudingo panaudojimo koncepcijos sukūrimas ir pristatymas vadovams;
Žemės sklypų dokumentacijos tvarkymas, detaliųjų planų ruošimas;
Projektavimo darbų užsakymas, derinimas ir koordinavimas;
NT projektų derinimas valstybinėse institucijose, jų vystymui ir plėtrai reikalingų leidimų (statybai ir t.t.) gavimas.
Reikalavimai
Bent 3 metų nekilnojamojo turto projektų vystymo patirtis;
Gebėjimas įvertinti planuojamo įsigyti žemės sklypo komercinę naudą įmonei, vystant jame investicinį NT projektą;
Detaliojo planavimo, žemės paskirčių keitimo, leidimų statyboms išdavimo bei kitų NT projektų derinimo procedūrų žinojimas;
Anglų kalbos mokėjimas.
Mes jums siūlome
Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4133 - 5786

Papildoma informacija: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt