59
Žemaitijos pienas, AB
Pardavimų ES filialuose vadovas/-ė

Darbo pobūdis

Formuoti ir įgyvendinti Bendrovės gaminamos/platinamos produkcijos eksporto plėtrą bei pardavimų planus;
Didinti Bendrovės konkurencingumą ir pelną;
Kurti ir įgyvendinti pardavimų strategiją, užtikrinti efektyvią, priskirtose užsienio rinkose (Anglijos, Airijos, Vengrijos, Vokietijos, Prancūzijos) įsteigtų susijusių įmonių veiklą.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas pardavimų/vadybos srityje;
Ne mažesnė kaip 3 (trijų) metų pardavimo darbo patirtis eksporto sektoriuje;
Ne mažesnė kaip 2 (dviejų) metų vadovaujamo darbo patirtis;
Labai geros lietuvių kalbos žinios raštu ir žodžiu, labai geros anglų ir rusų kalbų žinios raštu ir žodžiu (užsienio kalbomis ne žemesniu kaip B2 lygiu), papildomos užsienio kalbos žinios - privalumas;
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, atsižvelgiant į verslo interesus;
Sąžiningumas, atsakingumas, pareigingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas.

Įmonė siūlo

Atsakingą, įdomų darbą;
Dinamišką, lanksčią, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Suteiksime galimybę kelti kvalifikaciją - nuolat mokytis, augti ir tobulėti tiek vidiniuose, tiek išoriniuose mokymuose;
Galimybę savarankiškai priimti sprendimus ir realizuoti savo idėjas;
Konkurencingą 7000 - 8000 EUR/mėn atlyginimą neatskaičius mokesčių priklausomai nuo turimos kvalifikacijos ir darbo patirties, bei priedus (kas ketvirtį ir/ar metams pasibaigus) priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti ir kitas papildomas naudas;
Nuolaidas įmonės gaminamiems produktams.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 7000 - 8000

Vietovė

    Šiauliai, Šiaulių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Aktyvūs pardavimai Orientuotas į klientą Duomenų analizė Strateginis planavimas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Greta Gustytė
+37066524107

Bendrovė „Žemaitijos pienas“ – viena iš didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo bendrovių Baltijos Šalyse, tarptautinių apdovanojimų ir prizų laimėtoja, gaminanti gerai žinomus ir populiarius prekinių ženklų produktus, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Įmonės tinklalapishttp://www.zpienas.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Tiekimo vadybininkas (-ė)
EKSMA Optics, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2200
Galioja iki: 2024.04.27
KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius