65
Projekto (-ų) administratorius (-ė) (0,5 etato) Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete
Vilniaus universitetas

Šiuo metu Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto komanda, darbui pagal terminuotą darbo sutartį, kviečia prisijungti Projekto (-ų) administratorių (-ę) (0,5 etato)

Darbo pobūdis:

  • Organizuoti ir vykdyti pirkimus, susijusius su Projekto (-ų) veiklų įgyvendinimu, vadovaujantis Universiteto tvarkomis, Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymu ir reglamentuojančiais teisės aktų reikalavimais
  • Koordinuoti ir organizuoti pagrindinių Projekto (-ų) vykdytojų stažuotes/komandiruotes, užtikrinant tvarkingą lėšų įsisavinimą ir atsiskaitymą
  • Organizuoti ir užtikrinti Projekto (-ų) viešinimą, pateikiant informaciją apie Projekto (-ų) įgyvendinamą
  • Užtikrinti savalaikius Projekto (-ų) veiklos dokumentų, tame tarpe ir finansinių, atitikimą Projekto (-ų) įgyvendinimo termino reikalavimus
  • Pildyti Projekto (-ų) vykdytojų darbo laiko apskaitos žiniaraščius

Tikimės, kad Jūs:

  • Studijuojate arba turite aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą
  • Puikiai mokate valstybinę kalbą, o anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu
  • Gebate dirbti savarankiškai ir komandoje bei analizuoti ir spręsti su darbu susijusias užduotis
  • Mokate puikiai dirbti „MS Office“ programiniu paketu
  • Pasižymite atsakingumu, kruopštumu, komunikabilumu
  • Mėgstate iššūkius, esate atviras ne tik naujovėms, bet ir pokyčiams
  • Vertinsime, kaip privalumą jei turite projektų administravimo veiklos aukštojo mokslo sistemoje patirtį

Mes Jums siūlome:

  • Atsakingą, bet įdomų darbą didžiausiame Lietuvos universitete ir išskirtinę patirtį
  • Galimybę realizuoti savo žinias, tobulinti profesinę kompetenciją
  • Pusės etato terminuotą darbo sutartį nuo 2023 02 01 iki 2023 09 01
  • Fiksuotą nuo 1000 iki 1050 Eur atlyginimą neatskaičius mokesčių
  • Dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu
  • Papildomas priemokas ir premijas pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą
  • Atvirą aplinką Jūsų idėjoms
  • Galimybę vykti į ERASMUS vizitus užsienyje
  • Įsitraukimo galimybę į kultūrines veiklas, lankantis Universiteto organizuojamuose renginiuose, dalyvavimą
  • Vilniaus universiteto meno kolektyvų veiklose

Ir dar kitas naudas:

  • Tris papildomas apmokamas atostogų dienas (jei kasmetinės atostogos jau išnaudotos)
  • Papildomas išmokas tada, kai darbuotojui to labiausiai reikia (pvz., gimus vaikui, netekus šeimos nario ir pan.)
  • Išskirtines sąlygas lankytis VU Sveikatos ir sporto centre, poilsio bazėse, kt.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1050

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Saulėtekio al. 9, 10105 Vilnius

Laikas

  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kristina Guršnienė
8 5 268 7071

Vilniaus universitetas – lyderiaujanti Lietuvos aukštoji mokykla, kurios padaliniai veikia Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Tarp 400 geriausių pasaulio universitetų esantis VU yra Europos universitetų aljanso „Arqus“ narys, bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio mokslo centrais, verslo įmonėmis.

Universitetas sukuria per 5000 darbo vietų įvairių sričių specialistams, vertinantiems iššūkius bei motyvuojančią ir nuolat tobulėti skatinančią darbo aplinką. Mes – atvira, inovatyvi tarptautinė bendruomenė, puoselėjanti tarpusavio pagarbos, nuomonių įvairovės ir tolerancijos idėjas.

Įmonės tinklalapishttp://www.vu.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Science Lab Assistant
Vilniaus tarptautinė mokykla, VšĮ
Vilnius
€ 1650 – 2480
Galioja iki: 2024.04.24
Business Development Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3000 – 4000
Galioja iki: 2024.05.03
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius