23
Hranipex, UAB
VILNIAUS REGIONO VADYBININKAS (-Ė)

Hranipex kompanija yra viena iš pagrindinių Europos gamintojų ir distributorių baldinių briaunų pramonėje. Hranipex gaminių asortimentas susideda iš plačios briaunų kolekcijos, furnitūros ir įvairių rūšių klijų.
Hranipex, UAB - gamyklos atstovybė Lietuvoje ieško:

VILNIAUS REGIONO VADYBININKO (-ĖS)

Darbo aprašymas:

  • Įmonės siūlomų produktų ir paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • Atsakomybė už savo regiono pardavimų strategijos įgyvendinimą bei iškelto pardavimų
    plano vykdymą;
  • Tiesioginis bendravimas su klientais;
  • Darbas ruošiant sutartis, kontroliuojant klientų mokumą;
  • Reguliarių ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel);
  • Patirtis su CRM bei kitomis verslo sistemomis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (pageidautina ne mažesnis, nei B1 lygis);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

Naudingi įgūdžiai:

  • Kruopštumas, pareigingumas, atsakomybė;
  • Patirtis dirbant su buhalterinėmis programomis;
  • Patirtis baldų pramonės sektoriuje;
  • Puikūs laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Lenkų, rusų kalbų mokėjimas.

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje ir augančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybes realizuoti save;
  • Geras darbo sąlygas jauname bei draugiškame kolektyve.

Atlygis bandamuoju laikotarpiu 2200€ (bruto, prieš mokesčius). Galimi papildomi priedai.

CV siųsti nurodant poziciją.
Įmonė informuos tik atrinktus kondidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2400

Papildoma informacija: Atlygis bandamuoju laikotarpiu 2200€ (bruto, prieš mokesčius). Galimi papildomi priedai.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
Hranipex kompanija yra viena iš pagrindinių Europos gamintojų ir distributorių baldinių briaunų pramonėje. Hranipex gaminių asortimentas susideda iš plačios briaunų kolekcijos ir įvairių rūšių klijų. Hranipex, UAB - gamyklos atstovybė Lietuvoje ir Pabaltijo regione.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300