86
E-commerce specialistas (-ė)
Timber Cabins, UAB

UAB Timber Cabins (Lietuvoje žinomi kaip "Meistro Namai") jau daugiau nei dešimt metų projektuoja, gamina bei parduoda medinius namus visoje Europoje. Šiuo metu prie savo komandos kviečiame jungtis patyrusį (-ią) e-commerce specialistą (-ę) darbui su įmonės skaitmenine rinkodara.

Darbo pobūdis

  • Skaitmeninės rinkodaros strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, siekiant su valdomais įrankiais gerinti įmonės internetinių svetainių statistinius rodiklius
  • Internetinių svetainių vidinio ir išorinio SEO analizė, mėnesinių ataskaitų rengimas, pasiūlymų pozicijų gerinimui teikimas bei darbų iniciavimas
  • Raktinių žodžių auditavimas, turimų pozicijų sekimas ir analizė, nuolatinio gerinimo strategijos rengimas ir įgyvendinimas
  • Internetinių pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimo užtikrinimas, siekiant iškeltų tikslų
  • Konkurencinės aplinkos bei rinkų analizė, periodiškas ataskaitų rengimas ir pristatymas vadovybei
  • Bendradarbiavimas su tekstų kūrėjais, vertėjais bei kitais trečiųjų šalių atstovais įgyvendinant pavestus projektus
  •  Naujausių skaitmeninės rinkodaros tendencijų sekimas ir gerųjų praktikų pritaikymas darbinėje veikloje

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas marketingo, komunikacijos ar verslo vadybos srityje
  • Darbo patirtis SEO/ skaitmeninės rinkodaros / e-commerce specialisto pareigose, kuriant internetinių pardavimų kampanijas, analizuojant rezultatus ir teikiant pasiūlymus tobulinimui
  • Patirtis dirbant su Google Analytics, Search Console ir SEO įrankiais (Ahrefs - privalumas)
  • Projektų valdymo ir laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas savarankiškai suplanuoti ir įgyvendinti kelis projektus vienu metu
  • Kompiuterinis raštingumas – gebėjimas dirbti su MS Office ir dizaino programomis Adobe Photoshop, Adobe Illustrator (privalumas)
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu bei raštu
  • Motyvacija, iniciatyvumas, noras tobulėti – suprantant, kad augimas vyksta ne bėgant laikui, o augant kompetencijoms

Mes siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą su tarptautiniais projektais
  • Galimybę derinti darbą iš ofiso Kauno centre su darbu iš namų
  • Jaunatvišką, ambicingą ir palaikančią komandą, su kuria visi „neįmanoma“ tampa „įmanoma“!
  • Profesinio augimo galimybes, taip pat puikias sąlygas realizuoti savei ir įgyvendinti savo idėjas
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1950 - 2450

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties bei turimų kompetencijų ir kiekvienu atveju bus derinamas individualiai

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Maironio g. 28
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 e-commerce skaitmeninė rinkodara

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Simona Jakštienė

UAB Timber Cabins (Lietuvoje žinomi kaip "Meistro Namai") jau daugiau nei dešimt metų projektuoja, gamina bei parduoda medinius namus visoje Europoje.

Įmonės tinklalapishttp://www.meistronamai.lt