68
Skycop.com, UAB
Buhalteris (-ė)

Tavo atsakomybės būtų:

● Dalyvavimas apskaitos periodo uždaryme (mėnesio, metų), ataskaitų rengimas ir teikimas;
● Banko operacijų apskaita: tarptautiniai/vietiniai mokėjimai (jų formavimas, atlikimas);
● Dalyvavimas apskaitos procesų automatizavime;
● Kitų užduočių susijusių su apskaitos tvarkymu ir įmonės finansais vykdymas;
● Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

● Labai geros anglų kalbos žinios;
● Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų ar ekonomikos srityje;
● Sėkminga bent 4 metų buhalterinio darbo patirtis;
● Orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas,
● Darbui reikalingų IT technologijų išmanymas bei praktiniai Excel įgūdžiai, darbo patirtis su Rivile.

Mes siūlome:

● Atsakingą darbą su profesinio augimo galimybe tarptautinėje aplinkoje;
● Darbą adresu - Dariaus ir Girėno g. 34F, Vilnius, galimybė kartą per savaitę dirbti iš namų;
● Poilsio zoną ir užkandžius biure, įmonės renginius;
● Galimybę sparčiai tobulėti profesinėje srityje (didelė įvairovė ambicingų projektų).
● Darbo užmokestis: nuo 2500 € iki 3300 € (bruto)
Galutinis atlyginimas yra derybų klausimas ir priklauso nuo kandidato patirties bei turimų kompetencijų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3300

Papildoma informacija: Galutinis atlyginimas yra derybų klausimas ir priklauso nuo kandidato patirties bei turimų kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Rivile MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Dalia .

Skycop is a successful & innovative global company, offering and supplying services from a service center in Vilnius. Our main duty is to make sure that every single passenger, whose flight was delayed, canceled or overbooked, gets their due compensation from the airlines. It is an excellent opportunity to be a part of the Skycop family because we are looking for YOU!

Skycop’s motto is “your flight - our fight!” Airlines would like to not pay out compensations for disrupted flights. That’s why we are here to help flight passengers enforce their rights to flight compensation!

Įmonės tinklalapishttp://www.skycop.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Amston klientas
Vilnius
€ 2450 – 2980
Galioja iki: 2024.05.05
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20
Mid-level Salesforce Developer