101
Press Express, UAB
PREKIŲ PRIEŽIŪROS IR PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) KLAIPĖDOJE

Reikalavimai

  • Patirtis kasdienio vartojimo prekių pardavimo ir (arba) priežiūros srityje;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir planuoti savo darbo laiką;
  • Kruopštumas, atidumas detalėms;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Bendriniai įgūdžiai naudojantis Microsoft office programomis (word, excel).

Darbo pobūdis

  • Reguliarus priskirtų prekybos centrų lankymas, vizitavimas;
  • Esamų klientų prekių išdėstymas pagal nustatytus reikalavimus, jų priežiūra, papildymas;
  • Dalykinių santykių palaikymas su prekybos centruose dirbančiu personalu;
  • Reklaminių akcijų, išpardavimų įgyvendinimas;
  • Rinkos stebėjimas ir komunikacija apie pokyčius.

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti pažangioje skandinaviškos kultūros organizacijoje, garsėjančioje vertybėmis grįsta vadyba;
  • Patyrusią, draugišką ir stabilią komandą;
  • Įmonės automobilį;
  • Sveikatos draudimą;
  • Atlyginimą nuo 1000 iki 1250 neatskaičius mokesčių.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1250

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Word

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Rasa Savickaitė-Otal

Reitan grupė“ (www.reitangruppen.no) – tai viena didžiausių Norvegijos įmonių, užsiimanti mažmenine prekių, paslaugų ir degalų prekyba, nekilnojamojo turto bei investicine veikla. Reitan dirba beveik 40 000 darbuotojų. „Reitan grupė“ valdo įmones Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Reitan grupė“ valdo „Narvesen“ parduotuvių, „Lietuvos spaudos“ kioskų ir „Caffeine“ kavinių tinklus bei spaudos platinimo verslą Press Express.

Press Express (www.pressexpress.lt) - tai Lietuvoje pirmaujanti knygų ir spaudos platinimo bei užsienio leidinių prenumeratos paslaugas teikianti įmonė. Prekės ir paslaugos platinamos per mažmeninės prekybos tinklus, knygynus bei internetinėje prekyboje.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Atsarginių dalių pardavėjas (-a)-sandėlininkas (-ė)
Emplonet, UAB
Klaipėda
€ 1650 – 2000
Galioja iki: 2024.05.09
KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Sandėlininkas – prekių išvežiotojas
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1700 – 2000