149
Vyr. buhalteris (-ė)
AFServices, UAB

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas finansų ar ekonomikos srityje.
• Darbo patirtis apskaitos srityje bent 2 - 3 m.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, analitinis mąstymas.
• Atidumas, noras tobulėti, geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, komunikabilumas, darbo komandoje įgūdžiai.
• Geros anglų kalbos žinios būtų privalumas.

Darbo pobūdis

• Apskaitos tvarkymas pagal buhalterinę apskaitą reglamentuojančius LR teisės aktus.
• Periodinių ataskaitų ruošimas ir teikimas priežiūros institucijoms.
• Dokumentų peržiūra ir analizė.
• Jaunesniųjų kolegų konsultavimas apskaitos klausimais, apskaitos duomenų tikrinimas.
• Pagalba komandos vadovui planuojant komandos klientų portfelio ataskaitas bei komandos narių užduotis, siekiant atitikti vidinius bei įstatymų nustatytus terminus.
• Auditų kuravimas.

Įmonė siūlo

• Darbą draugiškoje, gyvybingoje ir profesionalioje komandoje.
• Mokymosi ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
• Modernią ir ergonomišką darbo aplinką naujame biure Vilniaus centre.
• Konkurencingą atlyginimą bei papildomas skatinimo priemones (įskaitant papildomą sveikatos draudimą, papildomas atostogų dienas ir t.t.).
• Darbo iš namų galimybes (taikant hibridinį darbo modelį).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2400 - 2800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Lvovo g. 37
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Irmunda Jurkštienė

Esame jauna, veržli apskaitos specialistų komanda, teikianti apskaitos paslaugas tarptautiniams bei Lietuvos klientams. Plati ne tik mūsų klientų geografija, bet ir jų veiklos specifika - nuobodu nebus! Augant komandoms ir klientų portfeliui, ieškome vyriausiojo buhalterio (-ės).

Įmonės tinklalapishttps://www.afservices.net

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Buhalterė (-is) - apskaitininkė (-as)
UAB "Finkonsa"
Vilnius
€ 1500 – 2000
Galioja iki: 2024.04.17
Buhalteris (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 2450 – 2980
Galioja iki: 2024.05.05
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Kokybės vadovas
Kauno grūdai, AB
Kėdainiai