54
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (kava)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Atstovaujame daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai veikiančią bendrovę, kurios pagrindinė veikla – gamyba bei didmeninė / mažmeninė prekyba arbata bei kava. Kompanija atstovauja keletą puikiai Lietuvos rinkoje žinomų kavos ir arbatos prekinių ženklų (GURMAN'S ir PRESTO), yra vienas iš kavos ir arbatos tiekėjų HoReCa sektoriui, dalį savo gaminamos produkcijos eksportuoja į kaimynines šalis.
Šiuo metu kompanija plečia savo veiklą ir į savo kolektyvą Vilniuje kviečia aktyvų ir energingą

PARDAVIMŲ VADYBININKĄ

Darbo pobūdis:
- esamų klientų vizitavimas (HoReCa sektorius ir laisvoji rinka) bei naujų klientų paieška Vilniaus / Kauno / Klaipėdos regionuose;
- produktų pristatymas ir pardavimas naujiems / esamiems klientams;
- derybos su klientais, komercinių pasiūlymų ruošimas;
- darbas su klientais užtikrinant ilgalaikį bendradarbiavimą ir plėtrą.

Reikalavimai:
- pardavimų patirtis greitai gendanių produktų sektoriuje (su HoReCa klientais būtų didelis privalumas);
- aktyvumas, orientacija į rezultatą;
- derybiniai ir reprezentaciniai įgūdžiai;
- puikūs bendravimo, darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
- vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo įgūdžiai
- turite galimybę ir noro vykti į trumpalaikes komandiruotes (po Lietuvą).

Kompanija siūlo:
- darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
- darbą su rinkoje gerai atpažįstamais prekiniais ženklais;
- realias karjeros galimybes;
- ilgamečius kolegas, savo srities specialistus, draugišką ir šiltą darbinę atmosferą;
- puikią galimybę tapti kavos ir arbatos ekspertu :);
- nuo patirties ir turimų įgūdžių priklausantį atlygį (orientaciniai nuo 1000 € atskaičius mokesčius) ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Jeigu Jums patinka bendrauti, esate imlus, greitos orientacijos ir Jums patinka skrudinamos kavos aromatas, nedelskite –
šis darbo pasiūlymas tikrai Jums!

Laukiame Jūsų CV su nuoroda "Pardavimų vadybininkas".
Konfidencialumas garantuojamas.

Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Pardavimai
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+370 652 77181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4600
Galioja iki: 2024.05.11
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius