394
Vyresnysis inžinierius I Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyrius
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vyresnysis inžinierius I Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyrius
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vyresnysis inžinierius I Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyrius
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ

Vyresnysis inžinierius I Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyriusCENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ

Darbas vyresniajam inžinieriui su ES Struktūrinių ir investicijų fondų bei Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės planas „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis finansuojamų projektų (toliau – Projektai) pirkimais.

Sritis, kurioje dalinsiesi žiniomis ir tobulėsi: mes Tau patikėsime prižiūrėti Projektų statybos darbų pirkimus ir pateikti išvadas dėl nustatytų atvejų neatitikimo teisės aktų reikalavimams.

Tavo komanda nuolat tobulėja, gilina savo žinias ir nuolat ieško būdų efektyvinti ne tik savo kasdienę veiklą, bet ir visą viešųjų pirkimų priežiūros procesą ES fondų investicijų bei Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės planas „Naujos kartos Lietuva“ programose. Prisijunk, mums reikia Tavo idėjų!

Ieškome komandos nario, kuris norėtų ir galėtų:

 • atlikti Projektuose atliekamų statybos darbų, statinio projektavimo, statinio techninės priežiūros, statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugų ir pan. pirkimų objekto, kvalifikacinių reikalavimų tiekėjams/ specialistams, ekonominio naudingumo kriterijų, techninio projekto/techninių specifikacijų ir sutarčių nuostatų tinkamumo vertinimą, teikti išvadas ir pasiūlymus dėl nustatytų trūkumų ir pan.;
 • žodžiu ir/arba raštu kompetencijos ribose konsultuoti CPVA darbuotojus bei Projekto vykdytojus su statybos darbų pirkimų vykdymu susijusiais klausimais;
 • vykdyti statybos darbus reglamentuojančių teisės aktų analizę, stebėti pokyčius, juos apibendrinti ir pristatyti CPVA darbuotojams;
 • teikti siūlymus dėl statybos darbų ir susijusių paslaugų pirkimų proceso tobulinimo, kiek tai susiję su atliekamomis funkcijomis;
 • kompetencijos ribose dalyvauti sudarytose pažeidimų tyrimų grupėse;
 • kompetencijos ribose atsakingose institucijose atstovauti CPVA interesus ir poziciją, kai keliami klausimai, susiję su statybos darbais, projektavimu ir pan.

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

 • aukštojo universitetinio statybų inžinerinio išsilavinimo (arba aukštojo universitetinio išsilavinimo ir 5 ar daugiau metų patirties statybų inžinerijos srityje);
 • darbo patirties statybų inžinerijos srityje;
 • išmanyti LR statybos įstatymo, statybos techninių reglamentų bei LR viešųjų pirkimų įstatymo nuostatas;
 • patirties vertinant statybos darbų ir su darbais susijusių paslaugų pirkimų tiekėjams/ekspertams keliamus kvalifikacinius reikalavimus, ekonominio naudingumo kriterijus, techninius projektus/technines specifikacijas, sutarties nuostatas bei rangos sutarčių pakeitimus, papildomų darbų bei su statybos darbais susijusių paslaugų poreikį ir tinkamumą;
 • gebėjimo konsultuoti statybų inžinerijos klausimais;
 • gebėjimo sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
 • kruopštumo dokumentuojant kasdienes veiklas ir labai gerų darbo kompiuteriu įgūdžių (MS Windows, MS Office).

Lengviau atlikti užduotis Tau padėtų anksčiau įgyta patirtis:

 • organizuojant, vykdant ir/ar prižiūrint statybos viešuosius pirkimus pagal LR viešųjų pirkimų įstatymą.

Mes tikimės, kad Tu esi savarankiškas, atsakingas, komunikabilus ir puikiai gebi konsultuoti bei turi šiam darbui reikalingus analitinius įgūdžius. Prisijunk prie mūsų komandos!

Tavo būsimoji darbo vieta – gali būti visa Lietuva (nuotolinis darbas pas mus įprasta praktika jau kelerius metus) ir Europa (pusmetį, esant poreikiui ir ilgiau), visgi dalis veiklos vyksta S. Konarskio g. 13, Vilnius.

Tavo būsima vadovė yra Jurgita Jankauskienė, el. p. Jurgita.Jankauskiene@cpva.lt.

Mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 2433 iki 3042 eurų (su mokesčiais). Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų.

Nekantrauji pradėti? Mes Tavęs laukiame!

Jei turi klausimų, skambink personalo vadybininkei Daivai Cicėnienei, tel.+370 615 19153.

Kodėl CPVA?

Nes mes Tau siūlome prasmingą darbą, kuriuo prisidėsi prie Lietuvos gerovės kūrimo, lanksčias ir modernias darbo sąlygas, galimybę augti ir tobulėti bei mokytis iš vienų geriausių savo srities profesionalų Lietuvoje, nuostabų kolektyvą, šiuolaikišką organizacinę kultūrą ir dar daugelį kitų dalykų. Įdomu? Daugiau apie tai informacijos gali rasti čia: https://www.cpva.lt/karjera/825

Informacija kandidatams: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Centrinei projektų valdymo agentūrai savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos aprašo reikalavimų. Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos apraše.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2433 - 3042

Papildoma informacija: Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų.

Vietovė

  Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
 • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

 • Visa darbo diena
 • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Daiva Cicėnienė
+37061519153

Esame ambicinga viešojo sektoriaus organizacija, administruojanti Europos Sąjungos investicijų, tarptautinių programų bei valstybės lėšomis finansuojamas programas ir projektus. Investicijos, su kuriomis kasdien dirbame, siekia beveik 15 milijardų eurų.

Mūsų komanda - beveik 400 talentų, kurios tikslas - užtikrinti, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę 20 metų programų valdymo patirtį.

Didžiuojamės vieninteliai Lietuvoje turėdami Viešosios ir privačios partnerystės kompetencijų centrą, kuris teikia metodinę pagalbą valstybės bei savivaldybės institucijoms ir įstaigoms viešųjų investicijų srityje.

Aktyviai dalyvaujame tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo politikos įgyvendinime ir esame organizacija, Lietuvoje labiausiai plėtojanti tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo veiklas - šiuo metu savo įgyvendinamų tarptautinių projektų geografiją plečiame ne tik Rytų partnerystės šalyse, bet ir Afrikos žemyne.

Ir dar – vieninteliai pasaulyje įgyvendiname unikalų Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektą.Įmonės tinklalapishttp://www.cpva.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vadybininkas, darbui klinikoje, ortodontijos srityje
ŠYPSENOS AKADEMIJA, UAB
Vilnius
€ 1600 – 2200
Galioja iki: 2023.06.21
Engineering Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 5500 – 7500
Galioja iki: 2023.06.15
Projekto vadovas (-ė)
Lietuvos bankas
Vilnius
€ 3760 – 5640
Galioja iki: 2023.06.11
Tvarumo projektų vadovas (-ė)
UAB koncernas "ACHEMOS GRUPĖ"
Vilnius
€ 3000 – 4000
Galioja iki: 2023.06.21
Konsultantas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2000 – 2500
Galioja iki: 2023.06.18
Projektų vadovas (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 3000 – 4000
Galioja iki: 2023.07.02