1121
Projektų vadovas I Tarptautiniai projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Projektų vadovas I Tarptautiniai projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Projektų vadovas I Tarptautiniai projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ

Projektų vadovas I Tarptautiniai projektaiCENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ

Sritis, kurioje dalinsiesi savo žiniomis ir tobulėsi: dalyvausi Europos Sąjungos (toliau – ES) finansuojamų tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinime, prisidėsi prie įvairių sričių reformų įvairiose šalyse.

Tavo būsima komanda yra profesionali, ambicinga, draugiška ir nebijanti iššūkių, dirbanti su užsienio šalių partneriais, dalinasi sukaupta patirtimi bei perima geriausią tarptautinę vystomojo bendradarbiavimo praktiką, nuolat ieško galimybių tobulėti, pritaikyti inovatyvius sprendimus savo veikloje.

Tarptautiniu vystomuoju bendradarbiavimu CPVA prisideda prie reikšmingų reformų, vykstančių ES šalyse partnerėse – paramos gavėjose. Įgyvendinamais projektais siekiame perduoti ES šalių gerąją patirtį Rytų Partnerystės, į ES besiruošiančioms stoti bei kitoms šalims. Šiuo metu projektus įgyvendiname virš 10 skirtingų šalių tokiose srityse kaip teisingumo, vidaus reikalų, ekonominės plėtros, švietimo, aplinkos apsaugos, transporto, sveikatos ir socialinės apsaugos bei kitose. CPVA jau daugiau kaip 18 metų dirba vystomojo bendradarbiavimo srityje ir yra pripažinta tarptautinio lygio ekspertų komanda.

Ieškome projektų vadovo, kuris norėtų ir galėtų:

 • koordinuoti projekto veiklų planavimą ir įgyvendinimą bendradarbiaujant su projekto finansininku, kitais projekto komandos nariais, spręsti su projektu susijusius klausimus, užtikrinti ir palaikyti savalaikę komunikaciją bei atstovauti agentūrą bendraujant su ES valstybių narių projekto partneriais, ES delegacijomis atitinkamose šalyse, šalių institucijų partneriais, Lietuvos dalyvaujančiomis institucijomis, ilgalaikių ekspertų ir agentūros darbuotojų komanda;
 • organizuoti ir koordinuoti ekspertų misijas, parengti misijų vykdymui, atsiskaitymui reikalingus dokumentus;
 • dalyvauti projekto ataskaitų rengimo procese, parengti ir/ar koordinuoti ataskaitoms reikalingą medžiagą (informaciją) bei redaguoti tekstą anglų kalba, taip pat pagal poreikį rengti kitus dokumentus, susijusius su projekto įgyvendinimu;
 • pristatyti projekto informaciją ir rezultatus ES institucijai, finansuojančiai ir prižiūrinčiai projekto įgyvendinimą, projekto partneriams ar kitiems suinteresuotiems asmenims;
 • planuoti ir vykdyti (pagal poreikį) projekto viešinimo ir komunikacijos veiklas (lietuvių ir anglų kalbomis);
 • projekto vadovo kompetencijos ribose planuoti paslaugų/prekių, reikalingų projekto veiklų įgyvendinimui, poreikį ir inicijuoti viešuosius pirkimus, esant poreikiui atlikti sutarčių, reikalingų projekto veikloms įgyvendinti, priežiūrą.

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

 • aukštojo išsilavinimo (pageidautina tarptautinių santykių, viešojo administravimo, vadybos, ekonomikos, teisės srityje);
 • puikių lietuvių kalbos (raštu ir žodžiu) bei anglų kalbos (C1 ir aukštesniu lygiu) žinių;
 • gebėjimų operatyviai bei lanksčiai reaguoti, planuoti ir organizuoti darbus;
 • gebėjimų dirbti ir savarankiškai, ir komandoje;
 • noro mokytis bei tobulėti.

Lengviau atlikti užduotis Tau padėtų anksčiau įgyta patirtis:

 • administruojant tarptautinius projektus ar dalyvaujant jų įgyvendinime;
 • dirbant viešajame sektoriuje.

Tavo būsimoji darbo vieta – gali būti visa Lietuva (nuotolinis darbas pas mus įprasta praktika jau kelerius metus) ir Europa (pusmetis, esant poreikiui – ir ilgiau), visgi dalis veiklos vyksta S. Konarskio g. 13, Vilnius.

Tavo būsima vadovė yra Rūta Grigaliūnienė, tel. nr. 8 686 71046, r.grigaliuniene@cpva.lt.

Įsilieti į komandą ir perprasti veiklos niuansus padės tavo būsima kolegė ir kuratorė Ieva Šalaševičienė, tel. nr. 8 611 19162.

Jei turi klausimų, skambink tel. 8 659 10573 mūsų atrankų vadybininkei Aistei Matuliauskienei

Kodėl CPVA?

Nes mes Tau siūlome prasmingą darbą, kuriuo prisidėsi prie Lietuvos gerovės kūrimo, lanksčias ir modernias darbo sąlygas, galimybę augti ir tobulėti bei mokytis iš vienų geriausių savo srities profesionalų Lietuvoje, nuostabų kolektyvą, šiuolaikišką organizacinę kultūrą ir dar daugelį kitų dalykų. Įdomu? Daugiau apie tai informacijos gali rasti čia: https://www.cpva.lt/karjera/825

Informacija kandidatams: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Centrinei projektų valdymo agentūrai savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos aprašo reikalavimų. Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos apraše.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 2700

Vietovė

  Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  S. Konarskio g. 13
 • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

 • Visa darbo diena
 • Lankstus grafikas

Kalbos

 •  Anglų
 •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aistė Matuliauskienė
8 659 10573

Esame ambicinga viešojo sektoriaus organizacija, administruojanti Europos Sąjungos investicijų, tarptautinių programų bei valstybės lėšomis finansuojamas programas ir projektus. Investicijos, su kuriomis kasdien dirbame, siekia beveik 15 milijardų eurų.

Mūsų komanda - beveik 400 talentų, kurios tikslas - užtikrinti, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę 20 metų programų valdymo patirtį.

Didžiuojamės vieninteliai Lietuvoje turėdami Viešosios ir privačios partnerystės kompetencijų centrą, kuris teikia metodinę pagalbą valstybės bei savivaldybės institucijoms ir įstaigoms viešųjų investicijų srityje.

Aktyviai dalyvaujame tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo politikos įgyvendinime ir esame organizacija, Lietuvoje labiausiai plėtojanti tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo veiklas - šiuo metu savo įgyvendinamų tarptautinių projektų geografiją plečiame ne tik Rytų partnerystės šalyse, bet ir Afrikos žemyne.

Ir dar – vieninteliai pasaulyje įgyvendiname unikalų Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektą.Įmonės tinklalapishttp://www.cpva.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

BUSINESS ANALYST
Klasjet
Vilnius
€ 2980
Galioja iki: 2023.06.16
Projekto vadybininkas (-ė)
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 7.8 – 9
Galioja iki: 2023.06.12
Projektų vadovas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2630 – 3300
Galioja iki: 2023.06.10
Projektų vadovas (-ė) (GovTech Lab skyriuje)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2400 – 2700
Galioja iki: 2023.06.18
Customer Service Specialist
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 1704 – 2510
Galioja iki: 2023.06.30
Prekybos procesų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4500 – 4500
Galioja iki: 2023.06.10