186
BIURO IR EL. PARDUOTUVĖS ADMINISTRATORĖ (-IUS)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Atstovaujame kompaniją, kurios specializacija – sporto įrangos pasaulinio lygio gamintojų prekinių ženklų atstovavimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Per daugiau nei 10 metų kompanija pelnė partnerių / klientų, įgyvendinančių sporto infrastruktūros plėtros projektus Baltijos šalyse, pasitikėjimą.
Šiuo metu kompanija į savo nedidelį, darnų, profesionalų kolektyvą kviečia

BIURO IR EL. PARDUOTUVĖS ADMINISTRATORĘ (-IŲ)

Darbo pobūdis:

- sklandaus biuro darbo ir tvarkos užtikrinimas;
- dokumentų rengimas, gaunamos ir siunčiamos korespondencijos administravimas;
- telefono skambučių, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
- svečių priėmimas, dalykinių susitikimų organizavimas;
- el. parduotuvės administravimas (prekių aprašymų kūrimas, prekių ir duomenų kėlimas į sistemą, darbas su klientais ir pan.);
- kiti administraciniai ir organizaciniai darbai.

Reikalavimai:

- kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas;
- didesnė nei 2 metų biuro administratoriaus patirtis;
- klientų aptarnavimo ar darbo su el. parduotuve patirtis būtų privalumas;
- aukštasis išsilavinimas;
- puikios lietuvių ir labai geros anglų kalbos žinios (ir žodžiu, ir raštu);
- imlumas naujovėms ir greita reakcija;
- puikūs bendravimo įgūdžiai;
- noras įsilieti į kolektyvą ilgam.

Kompanija siūlo:
- įdomų ir visapusišką darbą reikšmingai prisidedant kompanijos augimo;
- profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
- puikias darbo sąlygas moderniame ir jaukiame biure (biuro vieta – Ateities g.);
- papildomą gerovės paketą, darbuotojų sveikatos draudimą ir kitas pridėtines vertes;
- profesionalią, motyvuotą dirbti bendram tikslui komandą;
- patrauklų darbo užmokestį (orientaciniai nuo 1200 Eur atskaičius mokesčius).

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Administratorius".
Konfidencialumas garantuojamas.

Kontaktinis asmuo – Diana Galickienė
Platesnė informacija telefonu (652) 77181

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ateities g.

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+370 652 77181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt