99
APLINKOS APSAUGOS SPECIALISTAS/-Ė
Biosistema, UAB

UAB „BIOSISTEMA“ 18 metų teikia aplinkosauginių dokumentų rengimo, apskaitų vedimo paslaugas, atlieka aplinkosauginius veiklos auditus, veda mokymus.

Darbo pobūdis:

  • Jūs būsite tas asmuo, į kurį, jūsų kuruojama įmonė, kreipsis visais, su aplinkos apsauga susijusiais, klausimais;
  • Aplinkosauginės dokumentacijos (atliekų, gaminių, pakuotės apskaitų) rengimas GPAIS sistemoje;
  • Įvairių aplinkosauginių ataskaitų pildymas ir teikimas;
  • Mokesčių deklaracijų pildymas ir kitos aplinkosauginės dokumentacijos rengimas;
  • Darbas su duomenų bazėmis;
  • Klientų atstovavimas valstybinėse institucijose.

Reikalavimai:

  • Puikus kompiuterinis raštingumas (Microsoft office paketas);
  • Komunikabilumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (vairavimo patirtis).

Privalumai:

  • Komandinis požiūris į darbą;
  • Entuziazmas, laiko planavimo įgudžiai;
  • Sveikas humoro jausmas.

Mes jums siūlome:

  • Galimybę tapti aplinkosaugos teisės specialistu;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį su darbo užmokesčio dalimi, priklausančia nuo atliktų darbų apimties bei dalykinių kompetencijų augimo;
  • Mokymus, ekskursijas ir kitas tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę taikyti lankstų darbo grafiką (biuras-namai);
  • Draugiškus kolegas;
  • Parkavimo vietą automobiliui.

Pokalbiui pakviesime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Fabijoniškių g. 96
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Grupės vadovas .

Įmonės tinklalapishttp://biosistema.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Metodininkas (-ė)
TECHIN (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
Vilnius
€ 1800 – 2400
Galioja iki: 2024.05.03
AR Accountant
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1810 – 2517
Galioja iki: 2024.04.29
Funds Services Accounting Officer - Private Debt
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1750 – 2700
(Senior) Securities Operations Analyst
Nasdaq Vilnius Services, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2400
Rizikos valdymo departamento specialistė (-as)
Coface Baltics Services, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.09
Accounting Specialist / Buhalteris
AFServices, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2500