103
Yukon Advanced Optics Worldwide, UAB
Biuro administratorius (-ė)

Yukon Advanced Optics Worldwide - tarptautinė įmonė, pirmaujanti elektroninių optinių stebėjimo prietaisų rinkoje, gaminanti pasaulyje pripažintus PULSAR bei YUKON termovizorinius ir naktinio matymo prietaisus profesionaliam naudojimui ir laisvalaikiui.

Prisijungęs prie mūsų komandos, tu:

  • Dirbsi tarptautinėje, naujausias rinkos tendencijas kuriančioje įmonėje - mes esame civilinių termovizijos prietaisų rinkos lyderis pasaulyje. Mes didžiuojamės savo ilgamete patirtimi JAV, Europos, Azijos ir Australijos rinkose.
  • Prisijungsi prie kompanijos, kurioje lanksčios darbo sąlygos, draugiškas kolektyvas ir žmonių įvertinimas yra svarbiausi bendrovės prioritetai.

Mes nuolat augame, tad ieškome komandos papildymo savo būstinei Vilniuje:

Biuro administratoriaus (-ės)

Darbo pobūdis:

  • Biuro veiklos organizavimas, priemonių/prekių užsakymas ir bendros tvarkos palaikymas;
  • Skambučių, elektroninių laiškų ir kitos informacijos srautų valdymas, vidinės komunikacijos užtikrinimas, svečių priėmimas;
  • Įmonės dokumentų ruošimas, administravimas ir archyvavimas;
  • Bilietų, viešbučių, restoranų užsakymas.
  • Aktyvi pagalba kolegoms;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys

Reikalavimai:

  • Aukštas arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis administravimo arba klientų aptarnavimo srityje.
  • Lietuvių, rusų bei anglų kalbų žinios.
  • Sklandi komunikacija, raštvedybos taisyklių išmanymas.
  • Puikūs darbo MS office paketu įgūdžiai.
  • Greita orientacija, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvumas bei paslaugumas

Mes siūlome:

  • Darbo užmokestį nuo 1800 iki 2000 Eur bruto per mėnesį;
  • Dviejų darbo užmokesčio dydžio metinę premiją už individualių tikslų įgyvendinimą;
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymus, seminarus.
  • Kompensacija mokymams, kalbų kursams.
  • Kompensacijos už kultūrinius renginius, medicinos paslaugas, poilsį.

    Siųskite savo CV iki 2023 m. balandžio 14 d. Dėl tolimesnės atrankos eigos informuosime tik atrinktus kandidatus.

    FB: facebook.com/PulsarVision
    IG: instagram.com/pulsar.vision
    YT: youtube.com/pulsarvision
    WEB: pulsar-vision.com
    IN: linkedin.com/company/yukon-advanced-optics-worldwide-pulsar
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Geogrij Nikonorov

Įmonėje kuriami, projektuojami ir gaminami prietaisai yra aukštai vertinami visame pasaulyje. Kuriant sudėtingus IoT prietaisus naudojamos pažangiausios technologijos, inžineriniai sprendimai ir kuriama programinė įranga skirta vaizdų apdorojimui bei dirbtiniam intelektui.

Įmonės tinklalapishttp://pulsar-vision.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Analitikas (-ė)
EPSO-G įmonių grupė
Vilnius
€ 2000 – 2500
Galioja iki: 2024.04.27
Vyriausiasis specialistas (-ė) (Licencijavimo skyriuje)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 3216 – 4020
Galioja iki: 2024.04.19
Projektų vadovas (-ė)
Vilnius
€ 3700 – 4300
Galioja iki: 2024.05.02
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
AB "Vilniaus šilumos tinklai"
Lietuva
€ 2400 – 3600
Galioja iki: 2024.05.09
Science Lab Assistant
Vilniaus tarptautinė mokykla, VšĮ
Vilnius
€ 1650 – 2480