65
Projektų analitikas (-ė)
EPSO-G įmonių grupė

DARBO POBŪDIS:

  • Benchmarking, kainų dinamika, tendencijų analizė, prognozės;
  • Projekto verčių skaičiavimas ir pagrindimas, ekspertinių išvadų teikimas pirkimų procese;
  • Kainų bei jų pokyčių stebėjimas bei vertinimas, rinkos apklausos, duomenų apdorojimas;
  • Statistinių duomenų (kainų indeksų) stebėsena, palyginimas bei informacijos, rekomendacijų teikimas suinteresuotoms šalims.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis išsilavinimas (apskaitos, pardavimų krypties);
  • anglų kalbos žinios;
  • ekonominės analizės patirtis/kompetencija;
  • gebėjimas sisteminti, analizuoti duomenis;
  • organizuotumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pastabumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Privalumai:
  • darbo patirtis energetikos, inžinerijos srityje;
  • LEAN metodikos išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje.

What we offer

Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik rūpintis asmeniais poreikiais, bei šeima, bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:
• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
• darbo užmokestį nuo 2000 EUR iki 2600 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
• finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g., Vilnius, 05131 Vilniaus m. sav., Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Analitiškumas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi
+370 61685960

„Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga.

Įmonės tinklalapishttp://www.epsog.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius