225
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Koordinuoti / kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės, civilinės saugos norminių teisės aktų reikalavimų ir ISO 45001 laikymąsi įmonėje;
  • Teikti informaciją, pasiūlymus įmonės vadovų komandai apie DSS būklę, konsultuoti apie prevencines priemones skirtas darbuotojų saugos ir sveikatos būklei gerinti bei koordinuoti šių priemonių įgyvendinimą;
  • Organizuoti, atlikti ir koordinuoti profesinės rizikos vertinimą įmonėje;
  • Rengti darbuotojų saugos ir sveikatos norminius dokumentus (procedūros, tvarkos, instrukcijos ir kt.);
  • Instruktuoti darbuotojus ir organizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos mokymus;
  • Kontroliuoti darbuotojų sveikatos patikrinimo procesą ir analizuoti privalomųjų sveikatos patikrinimų išvadas, rekomendacijas ir organizuoti šių rekomendacijų įgyvendinimą;
  • Kontroliuoti rangovų veiklą įmonėje;
  • Registruoti, analizuoti ir tirti nelaimingus atsitikimus, incidentus, profesines ligas bei organizuoti prevencinių priemonių įgyvendinimą;
  • Vykdyti / koordinuoti vidinius auditus, dalyvauti išoriniuose audituose;
  • Organizuoti darbuotojų informavimą, švietimą, renginius (kaip saugos kampanijas) darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais;
  • Dalyvauti Valstybinių kontroliuojančių institucinių patikrinimuose.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos saugos specialisto pozicijoje ne mažiau kaip 2 metai (darbo patirtis metalo apdirbimo įmonėje privalumas);
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto pažymėjimas, gaisrinės saugos pažymėjimas;
  • Geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios privalumas.
  • Norminių teisės aktų išmanymas ir praktinis pritaikymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas;
  • Bendravimo, darbų planavimo, organizavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Galimybę prisidėti prie šiuolaikiškos ir nuolat tobulėjančios tarptautinės kompanijos rezultatų;
  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Pozityvią darbo aplinką ir palaikančią komandą.
  • Atlyginimą, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijos: 2000 - 2500 Eur (bruto).
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 2500

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Rasa G .
866226455

UAB Peikko Lietuva, priklausanti Peikko group Suomijoje įkurta šeimos valdoma įmonė, kurios tikslas kurti pažangius sprendimus, padedančius statybų rinkoje siekti kokybės, saugos ir inovatyvumo. Įmonė šalyje užima didelę gelžbetonio jungčių ir kompozitinių bei plieninių konstrukcijų rinkos dalį, o klientus aptarnauja daugiau nei 30-tyje šalių. Kompanijos stiprybė - tai komanda, kurioje dirba daugiau nei 340 savo srities profesionalų: gamybos darbuotojų, projektavimo inžinierių, pardavimų ir kitų sričių specialistų, kurie bendradarbiaudami kuria savo sėkmės istorijas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt