130
Kokybės skyriaus vadovas (tarptautinė kompanija)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Efektyvus kokybės vadybos sistemų veikimo bei kokybės politikos užtikrinimas visose įmonės grandyse;
  • Gaminių kokybės procesų tobulinimas bei užtikrinimas;
  • Veiksmų kokybei gerinti inicijavimas;
  • Neatitikčių tyrimas, prevencinių planų rengimas ir neatitikčių valdymo kontrolė;
  • Išorinių ir vidinių auditų valdymas ir įgyvendinimas;
  • Kokybės valdymo klausimų sprendimas, bendradarbiaujant su tiekėjais, klientais bei kitomis įmonių grupei priklausančiomis įmonėmis užsienyje ir kt.
  • Kokybės skyriaus darbų organizavimas ir pavaldžių darbuotojų veiklos valdymas ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina kokybės valdymo srityse);
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje (pageidautina baldų, lengvosios pramonės ar panašiose pramonės šakose);
  • Praktinės žinios apie kokybės standartus ir patirtis juos užtikrinant;
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu, raštu);
  • Orientacija į rezultatą;
  • Komandos valdymo patirtis;
  • Asmeninės savybės: iniciatyvumas, inovatyvumas, analitinis mąstymas, komunikabilumas ir lankstumas;
  • Orientacija į nuolatinį veiklos tobulinimą bei rezultatų gerinimą.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Darbą tarptautinėje Skandinavijos įmonių grupėje;
  • Stipriomis vertybėmis grįstą organizacijos kultūrą, gerą mikroklimatą, bendradarbiaujančią komandą.
  • Darbo užmokestį: 2200-2500 Eur. (į rankas), atitinkamai pagal patirtį ir turimas kompetencijas.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3636 - 4132

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina R .
869825711

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė – tarptautinė gamybos įmonių grupė, valdanti keletą skirtingų gamybos pramonės sričių tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Šiuo metu, prisijungti prie komandos reikalingas Kokybės skyriaus vadovas (tarptautinė kompanija).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Procesų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 5500 – 6500
Срок: 2024.05.09
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Срок: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Срок: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Срок: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Срок: 2024.04.20