175
Alliance for Recruitment
Java programuotojas

Darbo aprašymas

  • Programavimas JAVA kalba.
  • Mikroservisų projektavimas, kūrimas, priežiūra ir diegimas.
  • Darbas su reliacinėmis duomenų bazėmis (įmonė naudoja ORACLE).
  • Sistemų integravimas.
  • Darbas komandoje, įskaitant projektuotojus, produkto savininkus, išorinius rangovus ir veiklos užsakovus.

Reikalavimai

  • Patirtis programuojant JAVA kalba – 2-3 metai.
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas – privalumas.
  • Turėti analitinį mąstymą ir greitai spręsti iškilusias problemas.

Įmonė siūlo

  • Hibridinis darbo modelis.
  • Galimybė dalyvauti tarptautiniuose projektuose.
  • Darbas su dideliu duomenų kiekiu ir didelės aprėpties infrastruktūra.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3030 - 3875

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Kristina Eidėnė
+370 690 67723

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.