92
Kokybės kontrolierius (-ė)
UAB "Vilniaus apšvietimas"

Darbo pobūdis:

  • Tikrinti vykdomų darbų kokybę, atlikti kokybės vertinimą.
  • Fiksuoti ir analizuoti neatitikimus, galimas rizikas, koordinuoti jų šalinimą.
  • Teikti siūlymus ir rekomendacijas darbų kokybei gerinti, užtikrinti jų įgyvendinimą.
  • Tobulinti vidaus kontrolės sistemas, rengti darbų kokybės vertinimo dokumentus, darbų aprašymus ir gaires.
  • Vykdyti objektų techninės priežiūros darbus ir jų atitiktį keliamiems reikalavimams.
  • Organizuoti darbuotojų mokymus kokybiškų darbų atlikimui.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (statybos, elektrotechnikos krypties – privalumas).
  • Darbų kokybės kontrolės ar panašaus darbo patirtis.
  • Supratimas ir žinios elektrotechnikos srityje.
  • Gebėjimas spręsti kilusias problemas ir priimti sprendimus, teikti argumentuotas išvadas ir siūlymus.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas, prisidėti prie Vilniaus m. apšvietimo tinklo plėtros ir modernizavimo.
  • Metinį piniginį priedą, priklausantį nuo įmonės ir individualių tikslų pasiekimo.
  • Mokymus, savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 2300

Дополнительная информация: Ir papildoma kintama atlygio dalis, priklausanti nuo pasiektų rezultatų

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Elektrinės g.1, Vilnius

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Personalas Personalas
861597326

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 120 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Вебсайт компанииhttps://www.vilniausapsvietimas.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Vyresnysis teisininkas (-ė)
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3100 – 3400
Срок: 2024.04.29
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Срок: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Срок: 2024.05.14
Sandėlininkas – prekių išvežiotojas
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1700 – 2000
Срок: 2024.04.24
Corporate Administrator - Real Assets
Citco Group of Companies
Vilnius