80
Teritorijų priežiūros darbų vadovas / vadybininkas (lauko teritorijoms)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Atsakomybė už lauko teritorijų darbų koordinavimą ir priežiūrą, darbų organizavimą (šienavimas, sniego valymas, lapų grėbimas, smėlio barstymas ir kt.), tvarkos teritorijoje užtikrinimą, pavaldžių darbuotojų kontrolę, darbui reikalingų priemonių užtikrinimą, darbo grafikų sudarymą, darbo užmokesčio skaičiavimą, bendravimą su užsakovais ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas;
  • Darbų organizavimo, vadybinio ar panašaus organizacinio darbo patirtis;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, organizaciniai, darbų planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Savarankišką, atsakingą darbą stabilioje, augančioje įmonėje, visas darbui reikalingas priemones, konkurencingą atlygį.
  • Darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių): 1900 – 2300 €.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1900 - 2300

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Rasa Geštautė .
866226455

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei - daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbančiai kompanijai, užsiimančiai privačių įmonių bei valstybinių įstaigų teritorijų priežiūra, apželdinimu, aplinkos tvarkymu, šiuo metu darbui Vilniuje ieškomas Teritorijų priežiūros darbų vadovas / vadybininkas (lauko teritorijoms).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt