229
Programinės įrangos palaikymo administratorius (-ė) (software support admin)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - įmonė, vykdanti bankų ir kitų finansinių institucijų veiklą užtikrinančios techninės įrangos pardavimus ir šių įrengimų bei kitų bankinių ir su mokėjimų sprendimais susijusių IT sistemų administravimą, aptarnavimą ir palaikymą.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Finansininius atsiskaitymus palaikančios programinės įrangos aptarnavimas;Techninių įrenginių (bankomatai, mokėjimo terminalai, portalai, savitarnos kasos ir t.t.) programinės įrangos aptarnavimas, incidentų ir problemų šalinimas;Klientų konsultavimas, sistemu veikimo incidentų ir problemų šalinimas.
Reikalavimai darbuotojui
Sistemų administravimo/palaikymo patirtis, finsnsinių sistemų aptarnavimo patirtis - didelis privalumas;Rusų ir anglų kalbų mokėjimas;Duomenų bazių (MS SQL. Oracle, Postgres ir pan.) administravimo patirtis, Linux patirtis - privalumas;Darbo Jira, Service Desk, Help Desk ar panašiomis programomis patirtis.
Įmonė siūlo
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Patirtį stambioje ir modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga IT sektoriaus įmonė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas, konferencijos ir kt.).

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2976 - 4463

Дополнительная информация: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Русский
Контактное лицо
Jonas Marcinkus
+37061431011

Nuo 2008 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Вебсайт компанииhttp://www.valdymoinovacijos.lt