151
Gamybos darbuotojas - operatorius (-ė) Kaune
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Darbininkas (-ė) gamybinėje įmonėje Kaune (patirtis nebūtina)

Mūsų klientas - moderni, šiuolaikiška įmonė, savo srities lyderė Lietuvoje, gaminanti pakuotes iš popieriaus ir kartono.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Darbas gamybos ceche su įrengimais ir mechanizmais.
Reikalavimai darbuotojui
Darbo gamybinėje įmonėje su įrengimais ir mechanizmais patirtis.
Įmonė siūlo
Ilgalaikę darbo vietą;
Laiku mokamą atlygį ir visas socialines garantijas;
Profesionalius ir draugiškus kolegas, kurie dalijasi patirtimi.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1928 - 2280

Дополнительная информация: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Jonas Marcinkus
+37061431011

Nuo 2008 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Вебсайт компанииhttp://www.valdymoinovacijos.lt

Похожие объявления о вакансиях

Kokybės užtikrinimo specialistas
Aconitum, UAB
Kaunas
€ 1800
Срок: 2024.04.26
Metalo cecho technologas (-ė) Vilijampolėje
Northcliffe lighting, UAB
Kaunas
€ 1605 – 2200
Срок: 2024.04.20
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Срок: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Срок: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius