136
Pardavimo B2B klientams projektų vadovas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - didelė, patikima, pasaulyje gerai žinoma įmonė, atstovaujanti MODERN EXPO prekinio ženklo prekybinės įrngos gamintoją Lietuvoje. Įmonė vykdo plėtrą ir į savo komandą kviečiasi kompetentingą ir karjeros siekiantį narį.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
MODERN EXPO Įrangos prekybinėms įmonėms (atsiskaitymo zonų finansinė - techninė įranga, lentynų sistemos, pardavimų automatai, pašto automatai ir t.t.) pardavimai verslo klientams Baltijos šalių rinkose;
Efektyvių verslo ryšių su esamais klientais užtikrinimas, naujų klientų paieška, derybos, sutarčių sudarymas;
Popardaviminis projektų valdymas ir koordinavimas, atsiskaitymų kontrolė;
Dalyvavimas konferencijose, seminaruose, parodose užsienyje.
Reikalavimai darbuotojui
Sėkminga pardavimų B2B sektoriaus klientams patirtis;Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;Prekybinės įrangos žinojimas ir pardavimų patirtis - didelis privalumas.
Įmonė siūlo
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Darbo patirtį stambioje ir modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga įmonė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas, konferencijos ir kt.).

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3306 - 4133

Дополнительная информация: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Русский
Контактное лицо
Jonas Marcinkus
+37061431011

Nuo 2008 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Вебсайт компанииhttp://www.valdymoinovacijos.lt

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
CV-Online klientas
Литва
€ 10000 – 12000
Срок: 2024.05.08
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 2600 – 2600
Срок: 2024.05.10
Pardavimų atstovas Lietuvoje ir Latvijoje
MOTOROL AUTOMOTIVE SP ZOO
Литва
€ 2000 – 2500
Срок: 2024.05.05
Mokymosi visą gyvenimą projektų vadovas (-ė)
Kauno technologijos universitetas
Kaunas
€ 2000 – 2400
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000