41
Amber team, UAB
Visuomenės sveikatos specialistas (-ė) (burnos higienos srityje)

Darbo pobūdis

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Vilnius sveikiau siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.
Šiuo metu prie savo energingos komandos kviečiame prisijungti burnos higienos specialistą (-ę) darbui bendrojo ugdymo įstaigose Vilniaus mieste ir rajone.

Mūsų komandoje tu:

  • planuosi ir organizuosi su burnos sveikata susijusias veiklas ikimokyklinio ar bendrojo ugdymo įstaigose;
  • pastebėjus poreikį inicijuosi veiklų įgyvendinimą ir užtikrinsi veiklų įgyvendinimo kokybę;
  • ruoši ir skaitysi pranešimus burnos sveikatos temomis vaikams, pedagogams ir / ar vaikų tėvams (globėjams, rūpintojams);
  • konsultuosi vaikų tėvus (globėjus, rūpintojus), pedagogus ir kitus specialistus odontologinių ligų klausimais;
  • aktyvai reaguodamas į esamą situaciją vykdysi kitas pavestas tiesioginio vadovo funkcijas.

Kaip vykdysi numatytas funkcijas:

  • rengsi naujienlaiškius, skirtus ugdymo įstaigoms;
  • dirbsi su grafinio dizaino programomis;
  • organizuosi bei įgyvendinsi įvairius renginius, projektus, skirtus stiprinti vaikų ir (arba) vilniečių sveikatą;
  • dalyvausi Vilniaus visuomenės sveikatos biuro Vilnius sveikiau organizuojamuose renginiuose;
    bendradarbiausi su skirtingomis ugdymo įstaigomis ir organizacijomis;
  • nuolatos gilinsi savo žinias bei kompetencijas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • turi ne žemesnį kaip aukštąjį ar jam prilygintą sveikatos mokslų studijų krypties grupės burnos priežiūros studijų krypties išsilavinimą ir būti įgijus bakalauro (profesinio bakalauro) ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį;
  • gebi greitai orientuotis situacijose;
  • turi darbo patirties sveikatos srityje;
  • turi gerus planavimo ir organizavimo įgūdžius;
  • gebi kūrybiškai atlikti tau pateiktas užduotis;
  • esi savarankiškas (-a) ir moki dirbti komandoje;
  • esi atsakingas (-a) ir nori tobulėti bei mokytis;
  • gebi lanksčiai prisitaikyti prie situacijos ir vykdyti pavestas užduotis.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • Galimybę dalyvauti kursuose / mokymuose, kurie padeda tobulinti darbo įgūdžius;
  • Darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė;
  • Galimybę derinti darbo laiką individualiai ir/ar dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1500

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Vaida Bortelienė
+37067117467

Amber staff personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje. Amber staff įkurta 2012m. Tais pačiais metais duris atvėrė biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, taip užtikrinant mūsų paslaugų teikimo galimybes visoje Lietuvoje.