83
Alliance for Recruitment
Elektronikos inžinierius (-ė) (Electronics Engineer)

Darbo aprašymas

  • Projektuosi ir testuosi išmaniuosius IoT įrenginius pagal pateiktas technines užduotis;
  • Projektuosi PCB plokštes, surinkinėsi prototipus;
  • Teiksi pasiūlymus gaminamų produktų ir gamybinių stendų optimizavimui;
  • Identifikuosi kylančias problemas ir jas šalinsi;
  • Rengsi elektroninės įrangos techninę dokumentaciją;
  • Bendradarbiausi su QA ir mechanikos specialistais.

Reikalavimai

  • Išmanai elektrinių principinių schemų (analoginių/skaitmeninių) veikimo principus;
  • Išmanai mikrovaldiklių periferijas;
  • Turi patirties kuriant elektrines principines schemas;
  • Turi patirties trasuojant PCB plokštes (Altium Designer);
  • Turi patirties dokumentacijos (BOM) paruošime masiniam užsakymui;
  • Turi patirties surenkant ir paleidžiant prototipus;
  • Pasižymi analitiniu mąstymu, atsakingumu, gebi dirbti komandoje;
  • Išmanai aukštadažnes grandines ir antenas (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Mes tikime savo vertybėmis: #Mums rūpi, #Pasitikime, #Drąsiai keliame aukštus tikslus;
  • Esame veržlūs pasaulinėje vandens bei šilumos skaitiklių rinkoje;
  • Naudojamės net 20-ies punktų papildomų naudų darbuotojams krepšeliu (metinės premijos, sveikatos draudimas, galimybė dalyvauti mokymuose, didieji metiniai renginiai, dovanos, laisva diena gimimo dienos proga, poilsio zonos su kava, žaidimais ir užkandžiais);
  • Tolimesnės karjeros galimybės priklauso tik nuo mūsų pačių. Per metus kas dešimtas darbuotojas padaro vidinę karjerą;
  • Kiekvienas iš mūsų turi laisvę prisidėti prie procesų tobulinimo, eksperimentuoti, inicijuoti ir įgyvendinti naujas idėjas taikant savo know-how;
  • Su vadovais esame atviri, kartu keliame bei sprendžiame problemas, tobuliname savo veiklą bei kartu švenčiame pergales;
  • Esame jaunatviška, ambicinga ir itin sparčiai auganti įmonė, kurioje Tau niekada netrūks įdomių iššūkių ir pergalės skonio.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3000 - 4135

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Tomas Žilėnas
+37060210285

Alliance for Recruitment is the biggest recruitment agency in the Baltics, servicing clients in CEE & Nordics and creating a brighter future for people around! We are the largest headhunting house measured by capacity, a number of successful placements, and annual growth, raising a high-performing team of recruitment experts from various industries.

Our client - Axioma Metering develops and manufactures ultrasonic heat, water accounting and data management devices. The company is one of the founders and leaders of ultrasound technology in the Baltic states.