74
Lenovo prekių grupės vadovas (-ė) Baltijos šalims
Emplonet, UAB

Darbo pobūdis:

  • Nedidelės distribucijos paslaugas užtikrinančių profesionalų komandos valdymas Baltijos šalių mastu;
  • Sklandžios distribucijos paslaugos Lenovo prekių grupei įgyvendinimas: užsakymų procesų kuravimas, kainodaros reguliavimas;
  • Nuolatinis komunikacijos palaikymas su pardavimų, marketingo, klientų aptarnavimo skyrių darbuotojais, bendros strategijos kūrimas, siekiant padidinti produkcijos pardavimus;
  • Klientų ir pardavimo komandos konsultavimas apie siūlomų produktų technines specifikacijas, produktų parinkimas pagal pateiktus didelių konkursų reikalavimus;
  • Sėkmingo bendradarbiavimo su produkcijos gamintojais ir tiekėjais užtikrinimas, teigiamų santykių vystymas;
  • Produkcijos pardavimų strategijos rengimas, rinkos analizė, kainodaros sudarymas;
  • Visapusiškas komandos valdymas, grįžtamojo ryšio komandos nariams teikimas;
  • Mokymų pardavimų komandai apie produktų specifikacijas rengimas, savalaikės informacijos teikimas;
  • Grįžtamojo ryšio apie procesus ir pasiektus rezultatus vadovams teikimas.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis produktų grupės vystymo, distribucijos paslaugų teikimo procese;
  • Geros anglų kalbos žinios nuo B2 lygio;
  • Stiprus lyderystės jausmas, gebėjimas vadovauti komandai, kelti tikslus, teikti grįžtamąjį ryšį;
  • Gebėjimas aiškiai, tikslingai komunikuoti su tiekėjais, partneriais bei klientais, produktyviai vesti derybas;
  • Analitiškumas, mokėjimas interpretuoti turimą informaciją, ja remiantis teikti išvadas bei prognozes;
  • Gebėjimas efektyviai dirbti sudėtingų, probleminių situacijų kontekste, atlikti kelias užduotis vienu metu;
  • Komandos valdymo patirtis būtų privalumas;
  • Nusimanymas IT, technologijų srityse būtų privalumas;
  • Darbo distribucinėje įmonėje patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą augančioje įmonėje, šiuo metu patenkančioje tarp Top 300 Lietuvos įmonių;
  • Darbą kuriame netrūks iššūkių ir galimybių tobulėti bei daryti realią įtaką įmonės rezultatams;
  • Darbą modernioje IT aplinkoje, naudojant BI, RPA ir kitas šiuolaikines priemones (jei nežinote kas tai -supažindinsime ir išmokysime dirbti);
  • Atvirą skandinavišką įmonės kultūrą;
  • Galimybę dalį laiko dirbti iš namų.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4230 - 4960

Дополнительная информация: Konkretus darbo užmokesčio pasiūlymas yra pateikiamas atsižvelgiant į kandidatų patirtį bei kompetencijas

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 vadovavimas komandos valdymo įgūdžiai Derybos

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Sandra Balandienė
+37069430704

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB F9 Distribution Baltic - didmeninės prekybos bendrovė veikianti Baltijos šalyse, kuri specializuojasi siūlydami IT, telekomunikacijos bei buitinės technikos produktus. Įmonė atstovauja gerai žinomus prekinius ženklus, tokius kaip Lenovo, Fujitsu, Samsung, Brother, GoPro, Sonos. Šiuo metu į savo komandą Vilniuje įmonė kviečia prisijungti Lenovo produktų grupės vadovą (-ę) Baltijos šalims!

Вебсайт компанииhttp://www.emplonet.lt

Похожие объявления о вакансиях

Product Manager
Continental Tires Business Services, UAB
Kaunas
€ 2568 – 4430
Срок: 2024.05.04
Direktorius
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 6000 – 6500
Срок: 2024.05.20
Pardavimų projektų vadovo (-ės)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 2095 – 4959
Срок: 2024.05.22
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000
Срок: 2024.04.25
Senior Sales Manager
Vilnius
€ 3600 – 5000
Срок: 2024.05.09
Product Manager (Savings and Investment Business Development)
„Citadele" bankas
Vilnius
€ 3500 – 4000
Срок: 2024.05.11