368
Projekto vadovas (-ė) apskaitos sistemos diegimui
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • koordinuoti MS Dynamics Axapta apskaitos sistemos diegimą Latvijoje ir Estijoje (darbas nuotoliu);
  • dalyvauti rengiant procesų dokumentaciją;
  • atlikti poreikio reikalavimų analizę, detalizuoti ir konsultuoti kolegas;
  • perduoti patirtį komandos nariams;
  • rengti įvairias ataskaitas vadovybei.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštesnysis arba aukštasis universitetinis išsilavinimas apskaitos, ekonomikos ar finansų srityje;
  • apskaitos darbo patirtis;
  • patirtis diegiant apskaitos programas įmonėse;
  • patirtis dirbant su MS Dynamics Axapta programa (privalumas);
  • verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • atsakingumas, savarankiškumas, imlumas naujovėms;
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2200 - 2600

Дополнительная информация: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Vaida Mačiunskaitė

UAB Kesko Senukai Lithuania ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB Kesko Senukai Lithuania (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Вебсайт компанииhttp://www.keskosenukai.com

Похожие объявления о вакансиях

Vyr. buhalterė (-is)
CV-online klientas
Vilnius
€ 3600 – 4150
Срок: 2024.05.09
Vyr. buhalteris (-ė)
Manpower Lit, UAB
Kaunas
€ 4000 – 4500
Срок: 2024.05.05
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 3305 – 4132
Срок: 2024.05.08
Finansų ir Apskaitos Vadovas (-ė)
Desktronic, UAB
Vilnius
€ 4100 – 5000
Срок: 2024.05.19
Finansų direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 8000 – 11600