83
Alliance for Recruitment
Tarptautinių pardavimų svarbių klientų vadybininkas, -ė

Darbo aprašymas

  • Dalyvavimas tarptautinėse parodose, kontaktų užmezgimas ir jų tolimesnis vystymas.
  • Ilgalaikių santykių kūrimas ir palaikymas su esamais ir naujais klientais užsienio rinkose.
  • Prekinių ženklų priežiūra užsienio rinkose, jų vystymas ir auginimas.
  • Ilgalaikių tikslų išsikėlimas, jų priežiūra ir vykdymas.
  • Profesionalus produktų pozicionavimas.
  • Kokybės standartų užtikrinimas.
  • Kitos papildomos užduotys.

Reikalavimai

  • Noras mokytis ir tobulėti, ambicijos augti.
  • Noras ir gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Bent 1-2 metų patirties pardavimų, FMCG ar panašioje srityje.
  • Puikūs aktyvių pardavimų ir produktų reprezentavimo gebėjimai.
  • Derybiniai įgūdžiai.
  • Projektų valdymo gebėjimai.
  • Puikios anglų kalbos žinios, kitos užsienio kalbos privalumas.
  • Gebėjimas dirbti komandoje.
  • Patirtis dirbant su alkoholiniais gėrimais privalumas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą profesionalų komandoje.
  • Geras darbo bei atlygio sąlygas.
  • Profesinius iššūkius bei savirealizacijos galimybę.
  • Papildomą sveikatos draudimą.
  • Visas darbui reikalingas priemones: kompiuteris, telefonas, ir kita.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3300 - 5000

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Gilija Grikštaitė
+370 67003124

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Vilniaus degtinė - įmonės istorija prasidėjo dar 1897 metais, o nuo 2003 metų AB Vilniaus degtinė priklauso Prancūzijos koncerno Marie Brizard Wine & Spirits įmonių grupei. Vilniaus degtinė yra didžiausia etilo alkoholio gamintoja ir viena iš alkoholinių gėrimų gamybos lyderių Baltijos šalyse. Bendrovė daugiau nei į 15 šalių tiekia ne tik vietinėje gamykloje gaminamus produktus ji platina ir gėrimus su visais Marie Brizard Wine & Spirits įmonių grupei priklausančiais prekių ženklais.

Похожие объявления о вакансиях

Rinkodaros projektų vadovas (-ė) (E-komercija)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2975 – 3800
Срок: 2024.04.25
Senior Sales Manager
Vilnius
€ 3600 – 5000
Срок: 2024.05.09
Pardavimų projektų vadovo (-ės)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 2095 – 4959
Срок: 2024.05.22
Eksporto vadybininkas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2975
Prekybos projektų vadovas (-ė)
Vilnius
€ 2455 – 4130
Срок: 2024.05.03
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas