843
Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Panevėžyje, 1 etatas / terminuotai
H & M Hennes & Mauritz, UAB

Darbo aprašymas:

Tikime, kad domitės mada, stebite naujausias tendencijas ir gebate puikiai pateikti stilingus drabužių derinius, sutelkdami dėmesį į klientą visuose savo veiksmuose.
Ką darote jūs:
  •      Visas parduotuvės kampanijas ir veiklas planuojate ir įgyvendinate kartu su parduotuvės komanda, vadovaudamiesi "H&M" gairėmis;
  •      Užtikrinate tinkamą produktų išdėstymą ir vizualinį pristatymą pardavimo salėje, aiškiai pateikdami kolekcijas ir sukurdami nešiojamus drabužių derinius;
  •      Tikrinate ir papildote gaminių kiekį pardavimo salėje, užtikrindami, kad visi dydžiai ir modeliai būtų lengvai prieinami klientams;
  •      Užtikrinate, jog pardavimo salė būtų tvarkinga ir organizuota, įskaitant drabužių lankstymą ir jų išdėstymą;
  •      Analizuojate parduotuvės KPI ir imatės veiksmų, kad pasiektumėte mūsų verslo tikslus;
  •      Mokote komandą vizualinių ir komercinių įgūdžių;
  •      Kartu su parduotuvės komanda laikotės visų "H&M" politikos ir teisinių reikalavimų.

Reikalavimai:

Žinome, kad esate pozityvūs, kūrybingi ir negalite gyventi be mados ir stiliaus bei tuo pačiu:

  •       Turite patirties prekyboje (mados prekyboje būtų privalumas);
  •       Puikiai dirbate komandoje ir mėgstate dirbti su kitais komandos nariais.
  •       Gebate vienu metu vykdyti kelias užduotis, jums patinka dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje.
  •       Turite puikius bendravimo, komercinius ir analitinius įgūdžius.
  •       Esate atviri, lankstūs ir lengvai prisitaikote prie pokyčių.
  •      Puikiai kalbate ir rašote lietuvių kalba,
  •       Turite anglų kalbos žinių, galite bendrauti raštu ir žodžiu (anglų kalba yra privaloma).

Papildoma informacija:

  • Sutartis terminuota, iki metų laiko. Aplinkybėms pasikeitus, bus peržiūrima.
  • Darbo laikas darbo dienomis nuo 8val. iki 17val. (gali būti išimčių).
  • Atrankos procesą baigsime radę tinkamus kandidatus, nepriklausomai nuo skelbimo galiojimo laiko.

Papildomos naudos visame pasaulyje

Visiems H&M Group darbuotojams siūlome išskirtines papildomas naudas ir plačias tobulėjimo galimybes visame pasaulyje. Visi mūsų darbuotojai gauna darbuotojo nuolaidų kortelę, kuria galima naudotis visuose H&M Group prekių ženklų parduotuvėse, apsiperkant parduotuvėse ir internetu. Nuolaida taikoma šiems prekių ženklams: H&M (įskaitant ir Beauty bei Move skyrius), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET bei Afound.

Taip pat gausite:
  • 25 % nuolaidą visose H&M grupei priklausančiose parduotuvėse
  • Privatų sveikatos draudimą, po bandomojo laikotarpio
  • Papildomus asmeninius nuolaidų kuponus
  • Rekomendacijų programos premijas
  • Lankstų darbo grafiką
Be papildomų naudų visame pasaulyje, visose mūsų vietinėse rinkose siūlomos įvairios konkurencingos privilegijos ir lengvatos. Atkreipkite dėmesį, kad vietinės privilegijos ir lengvatos gali skirtis, priklausomai nuo darbo pobūdžio ir šalies.

Įtrauktis ir įvairovė

H&M yra H&M Group dalis. Visa H&M Group yra pasiryžusi kurti ir išlaikyti įtraukias, įvairias ir sąžiningas darbo vietas visoje organizacijoje. Mūsų komandas sudaro įvairūs žmonės, kurie dalijasi ir derina savo žinias, patirtį ir idėjas. Įvairialypė darbo jėga lemia teigiamą poveikį iššūkių sprendimui, padeda priimti sprendimus ir nuspręsti ar mūsų tikslai pasiekiami ir nulemia tai, kaip renkamės bendrauti su kolegomis ir klientais visame pasaulyje. Todėl atsižvelgiame į visus įvairovės aspektus įdarbinimo procese.
Siekiame užtikrinti sąžiningą ir vienodą įdarbinimo procesą, todėl maloniai prašome prie paraiškos nepridėti motyvacinio laiško, nes juose dažnai pateikiama informacija, galinti lemti netyčinį šališkumą.

Apie įmonę H&M

H&M tai mados prekės ženklas, kuriame atrasite ne tik naujausias tendencijas bet ir pasisemsite įkvėpimo. Nuo madingų drabužių ir unikalių bendrų kolekcijų su dizaineriais iki būtiniausių drabužių už prieinamą kainą. Mūsų verslo idėja mada ir kokybė už geriausią kainą, tvaresniu būdu. Sužinokite daugiau apie H&M čia: Learn more about H&M | H&M Careers (hm.com)
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1130

Дополнительная информация: Atlyginimas prieš mokesčius 1130Eur/mėn. Priedai vadovų komandai, pasiekus nustatytus veiklos rodiklius.

Место работы

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Литва
    Savitiškio g. 61

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Orientuotas į klientą Sprendimų priėmimas Komandinis darbas Kūrybiškumas Laiko planavimas bendradarbiavimas Kruopštumas Lankstumas Organizaciniai įgūdžiai Atsakingas domėjimasis mada mados tendencijos

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Milda Tamulione
H&M Hennes & Mauritz UAB

Hennes & Mauritz (sutrumpintai H&M) tarptautinė mažmeninės prekybos mados gaminiais kompanija, įkurta 1947 m. Vesterose, Švedijoje. Kompanijai šiuo metu priklauso daugiau nei 4100 parduotuvių, kurios veikia 62-iose pasaulio šalyse.

Вебсайт компанииhttp://www.hm.com/lt/

Похожие объявления о вакансиях

Pardavėjai (-os) konsultantai (-ės) "H&M" parduotuvėje PC RYO
Panevėžys
€ 5.83
Срок: 2024.05.17
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Срок: 2024.05.05
Medical & Sales Representative, Dermatological Beauty
LOREAL Baltic SIA
Klaipėda
€ 1900 – 2050
Vendor Cooperation Manager
„Citadele" bankas
Vilnius
€ 3000 – 4000
Срок: 2024.05.15
Product Manager (Savings and Investment Business Development)
Vilnius
€ 3500 – 4000
Срок: 2024.05.11
Remote Technical Client Support Specialist
Revel Systems, UAB
Panevėžys
€ 1628 – 1890
Срок: 2024.05.12