1023
EKSKOMISARŲ BIURAS
Techninio aptarnavimo projektų vadovas (-ė)

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Apsaugos sistemų aptarnavimo darbų organizavimas;
  • Įrangos ir paslaugų sąmatų skaičiavimas ir pardavimas;
  • Bendravimas su klientais ir tiekėjais;
  • Konsultavimas techniniais, aptarnavimo darbų, konkursų ruošimo klausimais.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Apsaugos sistemų techninės specifikacijos išmanymas;
  • Geri komunikavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Užsienio kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Dinamišką, atsakingą bei kupiną iššūkių darbą vienoje didžiausių saugos tarnybos įmonių Lietuvoje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Šaunią bei profesionalią komandą, kuri padės visais klausimais.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2455 - 3305

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Laisvės pr. 10

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina Lepuga
+370 69831096
Ekskomisarų biuras yra pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas apsaugos paslaugas. Mūsų patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Savo gretose subūrėme patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname skla...

Вебсайт компанииhttp://ekskomisaru-biuras.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimų komandos vadovas Vilniuje
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2100 – 4000
Срок: 2024.05.02
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Срок: 2024.05.05
Tyrimų ir vidaus kontrolės skyriaus vyr. specialistas (-ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 2187 – 3281
Срок: 2024.05.03
Verslo klientų projektų vadovas (darbas su esamais klientais)
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2290 – 3900
Срок: 2024.04.28
Veiklos ir tarptautinių ryšių vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 4620 – 6930
Срок: 2024.05.14
Tvarumo vadovas
Lietuvos draudimas, AB
Vilnius
€ 3600 – 4500
Срок: 2024.05.26