440
EKSKOMISARŲ BIURAS
Apsaugos sistemų montuotojas (-a) Vilniuje

Darbo pobūdis:

Silpnų srovių sistemų (įeigos kontrolės sistemos, vaizdo stebėjimo sistemos, apsaugos ir gaisro aptikimo sistemos) montavimo darbai.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Silpnų srovių sistemų išmanymas - būtų privalumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai - būtų privalumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą vienoje didžiausių saugos tarnybos įmonių Lietuvoje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Šaunią bei profesionalią komandą, kuri padės bet kuriais klausimais.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1545 - 1928

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Laisvės pr. 10

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Montavimas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina Lepuga
+370 69831096
Ekskomisarų biuras yra pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas apsaugos paslaugas. Mūsų patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Savo gretose subūrėme patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname skla...

Вебсайт компанииhttp://ekskomisaru-biuras.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Jaunesnysis konstruktorius-technologas(-ė)
Northcliffe lighting, UAB
Kaunas
€ 1200 – 1700
Срок: 2024.05.19
Apsaugos darbuotojas (-a) Vilniuje
Vilnius
€ 2200 – 3000
Срок: 2024.05.12
Antžeminių įrenginių mechanikas (-ė)
FL Technics
Vilnius
€ 1700 – 2100
Срок: 2024.04.30
Kokybės specialistas (-ė) • Be patirties • LEZ
MTTC, UAB
Kaunas
€ 1200 – 2100
Срок: 2024.05.16
Gamybos cecho technologė(-as)
Kaunas
€ 1500 – 2100
Срок: 2024.05.08