1863
Lietpak, UAB
Gamybos planavimo asistentas (-ė)

Darbo aprašymas

Stiprindami esamą komandą - kviečiame prisijungti gamybos planavimo vadybininką (-ę), kurio (-ios) pagrindinės funkcijos bus:
  • Gamybos planų duomenų rinkimas, registravimas;
  • Gamybinių ataskaitų ruošimas;
  • Numatytų skyriaus tikslų siekimas;
  • Gamybos planuotojo priskirtų užduočių įgyvendinimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas aukštasis techninis išsilavinimas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas;
  • Loginis mąstymas, greitas naujovių įsisavinimas.

Įmonė siūlo

  • Visapusišką kolegų pagalbą adaptuojantis ir įsisavinant naujas žinias;
  • Darbą stabilioje ir augančioje įmonėje;
  • Profesinį augimą ir galimybę tapti patyrusiu specialistu (-e);
  • Visą parą veikiantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Transporto paslaugą maršrutu nuo/iki Spaudos rūmų;
  • Platų karšto maisto pasirinkimą už itin nedidelę kainą įmonės maitinimo skyriuje.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1450 - 1700

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    A. Mickevičiaus g. 165 Čekoniškių km. Vilniaus raj.

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Viktorija Vetrenko
UAB Lietpak" yra pirmaujantis polimerinių medžiagų gamintojas, eksportuojantis savo produkciją į daugiau nei 20 pasaulio šalių. Klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą įgijome profesionalių darbuotojų dėka, nuosekliai diegdami modernias technologijas ir sprendimus, vadybos, aplinkosaugos bei kokybės valdymo standartus. Esame inovatyvi, besiplečianti bendrovė ir šiuo metu į komandą kviečiame: gamybos planavimo asistentą (-ę).

Вебсайт компанииhttp://www.lietpak.lt

Похожие объявления о вакансиях

Gamybos vadovas
UAB "Stiklorama"
Vilniaus apskritis
€ 3200
Срок: 2024.05.25
Gamybos planuotojas (-a)
Balex Metal, UAB
Vilnius
€ 2279.24
Срок: 2024.05.19
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Срок: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius