1158
KĮ Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras
Rinkodaros specialistas

Koncertinė įstaiga Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras kviečia prisijungti į savo komandą! Norite tapti jaunatviško ir veržlaus kolektyvo dalimi? Jus kviečia vienas perspektyviausių pučiamųjų orkestrų Baltijos šalyse.

Darbo pobūdis:

  • Tikslinės auditorijos plėtra, įvairių visuomenės grupių, besidominčių šiuolaikinės pučiamųjų muzikos tendencijomis, įtraukimas, pučiamųjų muzikos rinkos (festivaliai, konkursai, etc.) analizė;
  • Nevyriausybinio sektoriaus partnerių bei klientų paieška;
  • Rėmėjų paieška;
  • Rinkodaros strateginių planų sudarymas, jų derinimas su Koncertinės įstaigos vadovu ir kt.

Reikalavimai:

  • Ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas, įgytas socialinių mokslų srities, rinkodaros ar vadybos krypties studijose;
  • Ne mažesnė nei vienerių metų patirtis pardavimų srityje;
  • LR įstatymų, LR Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių dokumentų valdymą, profesionaliojo scenos meno veiklą, išmanymas;
  • Gebėjimas analizuoti ir sisteminti kultūros paslaugų vartotojų rinkos dinamiką, daryti šios statistikos pagrindais grįstas išvadas;
  • Anglų kalbos ne žemesniu nei B2 lygis mokėjimas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios raštu ir žodžiu (raštvedybos įgūdžiai);
  • Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių išmanymas, gebėjimas dirbti Microsoft Office programiniu paketu.

Siūlome:

  • Darbo užmokestį (priklausomai nuo kandidato išsilavinimo ir patirties) nuo 2200 Eur (neatskaičius mokesčių);
  • Dinamišką darbą aktyvioje ir kūrybingoje orkestro komandoje;
  • Tobulėti skatinančią darbo aplinką;
  • Galimybę dirbti su žymiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais.

Prašome pateikti:

  • Gyvenimo aprašymą;
  • Motyvacinį laišką.

Kandidatų dokumentai priimami iki 2024 m. kovo 30 d.

Susisieksime tik su atsirinktais kandidatais, kurie labiausiai atitiks keliamus reikalavimus.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai:
Erika Radlinskė, tel. +370 671 09110, el. p. info@lspo.lt.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2200

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    T. Ševčenkos g. 19A

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Срочный трудовой договор

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Erika Radlinskė
+370 5 2138368
Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras universalus ir atviras kolektyvas, atliekantis įvairių žanrų ir stilių muziką.

Вебсайт компанииhttps://www.lspo.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Срок: 2024.05.02
Jaunesnysis tyrimų projektų vadovas
Havas Group Lithuania
Vilnius
€ 1900 – 2300
Срок: 2024.05.10
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Срок: 2024.05.11
Studijų Kokybės Koordinatorius (-ė)
Europos humanitarinis universitetas, VšĮ
Vilnius