1560
KURANA, UAB
Projektų vadovas (automatikos dalis)
KURANA, UAB
KURANA, UAB

KURANA, UAB

Darbo pobūdis

  • Automatizacijos projektų planavimas (resursai, laiko, biudžeto kontrolė; projekto stebėjimas ir vertinimas);
  • Darbo projekto įgyvendinimas: įrangos pasirinkimas, rangovų ir esamos komandos darbo organizavimas;
  • Montavimo darbų derinimas, programavimas, testavimas, organizuojant operatyvinės grupės darbus su minimaliausiomis prastovomis;
  • Įrenginių priežiūros ir remonto darbų organizavimas;
  • Techninės dokumentacijos pildymas, standartų laikymasis ir licencijavimo procedūros.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (elektros, automatikos inžinerija ar artima šiai sričiai profesija);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalba;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą.

Privalumai

  • Rusų kalba;

Įmonė siūlo

  • Savarankišką, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje ir jį atitinkantį atlyginimą, nuo 4000 EUR (priklauso nuo turimos patirties ir kvalifikacijos, todėl derybų klausimas);
  • Visas socialines garantijas, darbui reikalingas priemones;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4000

Место работы

    Pasvalys, Panevėžio apskritis, Литва
    Mūšos g. 19, Aukštikalnių k., Pasvalio r. sav.
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Gamyba Automatika energetika Elektronika

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Neringa Čergelytė
+37062249430
UAB KURANA didžiausias ir moderniausias bioetanolio gamintojas Baltijos šalyse iš grūdų gaminantis etilo alkoholį bei elektros ir šilumos energiją. Gamykla dirba pagal LEAN metodiką. Daugiau apie įmonę www.kurana.lt.

Похожие объявления о вакансиях

Sales Manager
Boehringer Ingelheim
Vilnius
€ 5000
Срок: 2024.05.16
English Speaking Finance Process Specialist
Cognizant Lietuva
Vilnius
€ 1735 – 2095
Срок: 2024.05.18
MAXIMA X TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) PLUNGĖJE
MAXIMA
Plungė
€ 1600 – 2000
Срок: 2024.04.30
PROCESŲ VALDYMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 3000 – 5000
Срок: 2024.05.02
Project Manager, Product Labeling Translations
DexCom Lithuania, UAB
Vilnius
€ 2429.58 – 2858.33