422
Sandėlininkas (-ė) (pramoginių renginių techninis aptarnavimas)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Organizuoja nuomojamos įrangos išdavimą ir priėmimą: išduoda/ priima įrangą ir /arba dalyvauja išduodant/ priimant įrangą, tikrina įrangos sąrašus, pildo išduodamos ir priimamos įrangos žurnalą;
  • Atlieka periodinius sandėliuojamos įrangos veikimo patikrinimus, ruošia / koordinuoja informaciją dėl reikalingos įrangos ar jos priedų įsigijimo; paruošia / koordinuoja naujos įrangos paruošimą naudojimui;
  • Atlieka inventorizacijas;
  • Atsako už tvarkingą įrangos išdėstymą ir sandėliavimą ir kt.

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas būtų didelis privalumas;
  • Panašaus darbo patirtis (darbo patirtis su techniniu produktu - privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, atidumas detalėms, noras mokytis.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą, dinamišką darbą draugiškoje komandoje;
  • Mokymus;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Atlyginimą, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijos (brutto): 950 -1500 Eur ir priedus, priklausančius nuo veiklos rezultatų.
  • Darbo vieta Savanorių pr.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 950 - 1500

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Rasa Geštautė .
866226455
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė įmonė, kurios pagrindinė veikla pramoginių renginių techninis aptarnavimas: koncertų įgarsinimas ir apšvietimas, elektrifikacijos įrengimas, sceninių konstrukcijų įrengimas, didelių lauko teritorijų apšvietimas. Įmonė nuomoja profesionalią garso, apšvietimo, vaizdo, scenos įrangą. Įmonės veikla aprėpia kamerinių koncertų, elektroninės muzikos festivalių, verslo renginių, teatrų bei naktinių klubų techninį aptarnavimą. Šiuo metu į patyrusią, profesionalią komandą prisijungti kviečiamas (-a) Sandėlininkas (-ė) (pramoginių renginių techninis aptarnavimas).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

PREKYBOS DARBUOTOJAS (-A) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE
MAXIMA
Vilnius
€ 955 – 1300
Срок: 2024.05.09
Pardavimų komandos vadovas Vilniuje
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2100 – 4000
Срок: 2024.05.02
Barmeno/- ės
Olivia holding, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2095
Срок: 2024.05.24
Kelionių palydovas (-ė) (latvių kalba)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1305 – 1775
Pakuotojas
Ritamum Pharma
Vilnius
€ 1300 – 1400