1525
Zoobaze, UAB
Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

Mums reikalingas

Pardavėjas - konsultantas ,,Zoobazė'' parduotuvėje esančioje Verkių gatvėje.

Darbo pobūdis

Darbo veiklos organizavimas gyvūnų prekių parduotuvėje;
Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Prekių išdėstymo prekybos salėje priežiūra;
Tvarkos salėje užtikrinimas.

Tikimės, kad mylite gyvūnus ir esate visuomet pasiruošęs nuraminti, patarti bei padėti.

Reikalavimai darbuotojui

Asmeninė motyvacija;
Draugiškumas ir pozityvumas;
Patikimumas ir atsakingumas.

Privalumai

Veterinarijos gydytojo / felčerio išsilavinimas. (Gali būti paskutinių kursų studentas);
Darbo patirtis gyvūnų prekių parduotuvėje;
Darbas su kasos aparatu;
Užsienio kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
Lankstų darbo grafiką;
Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su profesionalų komanda.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1100 - 1300

Дополнительная информация: nuo 1100€ +motyvacinė sistema ir priedai.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Verkių g 36

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
  • Гибкий график

Навыки:

 MS office

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Įmonės atstovas
+370609977 85
ZOOBAZĖ - gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje, turintis daugiau nei 10 fizinių parduotuvių, kurias rasite Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose. Mūsų asortimente gausu įvairių, aukštos kokybės, pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų, prekės šunims, katėms bei kitiems augintiniams. Mums ypatingai svarbus greitas ir kokybiškas aptarnavimas, bei profesionalus klientų konsultavimas, kiekvieno vizito metu.

Вебсайт компанииhttps://zoomaistas.lt/lt/info/apie-mus

Похожие объявления о вакансиях

Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1260
Срок: 2024.05.11
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Срок: 2024.05.05
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Срок: 2024.05.17
Sales Representative
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Срок: 2024.05.16
Pardavimų komandos vadovas Vilniuje
TELE2, UAB
Vilnius